- -18%
Sie sorgen für eine effektive Reinigung und entfernen alle Unreinheiten von der Hautoberfläche
Gezichtswasgel reinigt diep en ontstopt de poriën
De gel reinigt diep en ontstopt de poriën. Dankzij drie actieve enzymen exfolieert het zachtjes en vermindert het mee-eters, waaronder microcomedonen, die in slechts 5 dagen acne-laesies veroorzaken. Na slechts 7 dagen vernauwt het de vergrote poriën met 17% en vermindert het de talgafscheiding. Het heeft antibacteriële eigenschappen en remt de groei van ongunstige bacteriën. Het laat de huid fris, mat en zonder trekkerig gevoel achter.
Verdeel de gel over het gezicht en vermijd hierbij de oogcontouren. Masseer zachtjes met ronddraaiende bewegingen en spoel daarna af met water. Gebruik in de ochtend en avond.
Aqua , cocamidopropylbetaïne, glycerine, dinatriumcocoamfodiacetaat, polysorbaat 20, acrylaten/C10-30 alkylacrylaatkruispolymeer, turfextract, Panthenol , papaïne, bromelaïne, Bacillus-ferment, xanthaangom, natriumchloride, parfum, natriumhydroxide, propyleenglycol, kaliumsorbaat , methylpropaandiol, fenoxyethanol, caprylylglycol, benzoëzuur
Sie sorgen für eine effektive Reinigung und entfernen alle Unreinheiten von der Hautoberfläche
Die Pistazien-Körpercreme ist eine wirksame Antwort auf die Bedürfnisse trockener und rauer Haut.
De crème verwijdert voorzichtig en geleidelijk dode huidcellen
check_circle
check_circle