- -25%
- OUTLET

De aangename, fruitige geur van ananas blijft lang op het lichaam hangen
strong Veel plezier met papaya en tamarillo!
Papaja en tamarillo, een combinatie zo exotisch als de tram van Bolivia naar Californiërs. Engelfruit vereerd door de Indianen en Inca-tamarillo ze zullen elk moment een golf van gelukzaligheid veroorzaken. Dus pak de mist en een drankje doen!
Kijk wat je te wachten staat! De samenstelling van ceramiden, melkeiwitten en een hydraterend complex zal geven je huid zo veel voldoening dat het zichzelf zal hydrateren met emotie, het zal glad worden en zacht worden als tamarillo-vlees. Verleidelijke geur exoten zullen je omringen met een mist van aanbidding.
De aangename, fruitige geur van ananas blijft lang op het lichaam hangen
Oliven-Duschgel pflegt, befeuchtet und beruhigt die Haut wunderbar mit Olivenöl und Panthenol
Cupuacu Bräunungsmilch verleiht der Haut einen Bräunungseffekt, spendet intensiv Feuchtigkeit und regeneriert, hinterlässt den Körper glatt, weich und umhüllt mit einem angenehmen Duft.
check_circle
check_circle