MollyLac /524/ I'm The Nudelover Hybride Nagellak Crystal Rose 5 ml

4,40 €
Bruttopreis

Bestellen Sie heute bis 14:30 Uhr und Sie erhalten Ihre Bestellung am nächsten Werktag.

MollyLac Gel Polish I'm the Nudelover Crystal Rose 5 ml nr. 524

I'm the Nudelover - negen intrigerende kleuren gecreëerd voor een vlekkeloze manicure. Subtiel en uniek, maar toch flirterig en opwindend. In elkaar doordringende tonen die je kunt combineren tot verrassende composities. Elke kleur heeft een ander verhaal. Welke kies jij om je handen te verkleden? Benadruk je vrouwelijkheid en diep verborgen schoonheid.

524. Crystal Rose - roze en dat is alles! De unieke tint met violetroze glitters voegt een beetje speelsheid toe aan je leven. Verveel je niet en veel plezier met stylen! Ingetogen en elegant, en tegelijkertijd uiterst zwierig bij nader inzien.

Wat onderscheidt MollyLac poetsmiddelen?

  • een uniek assortiment tinten gerangschikt in geweldige collecties met een uitstekende dekking tot twee dunne lagen,
  • perfecte, medium dikke consistentie,
  • duurzaamheid en gemakkelijke verwijdering met een vijl, freesmachine of op aceton gebaseerde vloeistoffen.

Gebruik:

  1. We bereiden de nagelplaat voor door deze te matteren en het epitheel en de nagelriemen te verwijderen.
  2. Ontvet de nagel met een reiniger en breng vervolgens een dunne laag hybride basis aan.
  3. We brengen een of twee dunne lagen kleur aan, die elk 30 seconden uitharden in een 48W LED lamp. Let op, bij kleuren met spikkels raden wij aan het product goed te mengen voor het aanbrengen.
  4. Breng de geselecteerde top met of zonder wassing aan op de kleur.
  • Auf Lager
    nur noch wenige übrig
  • EAN
    5903990500138
Kostenlose Lieferung Bei Erfüllung der Aktionsbedingungen
Expressversand Sogar am selben Tag
Überraschung Zu jeder Bestellung
Loading...
group_work Cookie-Zustimmung