- -1,80 €
- TOPDEAL

Vochtinbrengende gezichtswasgel met hyaluronzuur heeft een milde en delicate formule die de huid grondig reinigt van make-upresten en alle onzuiverheden
Een oogpotlood met een metallic glans die een ongelooflijke glans en karakter geeft
Een oogpotlood met een metallic glans die een ongelooflijke glans en karakter geeft. Het krijt heeft een romige en zachte consistentie. Het zal de ogen benadrukken met een rijke en intense kleur.
Aanbrengen op het bovenste en/of onderste ooglid zo dicht mogelijk bij de wimperlijn, indien nodig voorzichtig blenden.
Cyclopentasiloxaan, trimethylsiloxysilicaat, dimethicon, synthetische was, mica, isododecaan, polyisopreen, VP/hexadeceencopolymeer, fenylpropyldimethylsiloxysilicaat, butylacrylaat/hydroxypropyldimethiconacrylaatcopolymeer, capryl/caprinezuurtriglyceride, disteardimoniumhectoriet, propyleencarbonaat, CI 7 7007, CI 77891, CI 7751 0 .
Vochtinbrengende gezichtswasgel met hyaluronzuur heeft een milde en delicate formule die de huid grondig reinigt van make-upresten en alle onzuiverheden
Masker voor medium poreus haar
Das Tonic erfrischt und tonisiert die Haut und stellt ihre Frische und Elastizität wieder her
check_circle
check_circle