- -33%

Made in Lab 138 ist ein Eau de Parfum, das vom luxuriösen Tom Ford Velvet Orchid Duft inspiriert ist
Marshmallow, tijm en menthol - hydrateren, beschermen en kalmeren op natuurlijke wijze keelholte, strottenhoofd en stembanden.
Zuigtabletten bevatten extracten van marshmallow en tijm menthol met kalmerende eigenschappen voor een droge, geïrriteerde keel, het hydrateren en beschermen van het keelslijmvlies, wat onderhoud mogelijk maakt juiste stememissie en vergemakkelijkt het slikken. De pillen bevatten honing en vitamine C, dat helpt bij het goed functioneren van het immuunsysteem.
De pillen worden vooral aanbevolen in het herfst- en winterseizoen en voor mensen waarbij irritatie van het slijmvlies van de keel en bovenste luchtwegen binnen blijft kamers met airconditioning of stoffige kamers, blootgesteld aan sigarettenrook en temperatuurveranderingen, evenals degenen die speciaal voor hun stem zorgen.
Made in Lab 138 ist ein Eau de Parfum, das vom luxuriösen Tom Ford Velvet Orchid Duft inspiriert ist
Handcreme mit Pflanzenkollagen und Q10 glättet, strafft und befeuchtet die Haut der Hände intensiv und beugt so Alterung und Austrocknung vor.
Olie voor het oliën van hoog poreus haar
check_circle
check_circle