- -18%

Ideaal voor de gevoelige, couperose en verslapte huid
Een sensationele compositie van munt, kardemom, basilicum en sandelhout
Op het moment dat je de verpakking opent, komt er een sensationele compositie van tonen van munt, kardemom, basilicum en sandelhout uit. De specificiteit, in combinatie met water, creëert een dik schuim dat precies al het vuil verwijdert. Milde wasmiddelen helpen vuil en gifstoffen van het lichaamsoppervlak te verwijderen. Bovendien bevat het ingrediënten met gunstige eigenschappen die de opperhuid verzorgen en de fluweelzachte zachtheid en elasticiteit herstellen.
Breng een beetje van het product aan op een natte huid, masseer zachtjes om schuim te creëren. Grondig afspoelen met lauw water.
Aqua , Natriumlaurethsulfaat, Coczydopropylbetaïne, Parfum, Glycerine, NatriumcocoAmfoacetaat, Natriumchloride, PEG-4 RaPeseedamide, PEG-7 Glyceril Cocoate, Polyquaternium-7, Tetrasodium Edta, Citroenzuur, Methylchloroisothiazolinone, Methyllinone Jazolinone, natriumbenzoaat, salicylaatbenzyl , Butylfenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Cl 15985. De exacte samenstelling staat op de verpakking
Ideaal voor de gevoelige, couperose en verslapte huid
Sport Up ist ein veganes 2-in-1-Antitranspirant, das effektiv vor Schweiß schützt, die Haut beruhigt und dank Mineralien und Proteinen die Feuchtigkeitsversorgung unterstützt
check_circle
check_circle