- -12%

Gladmakende olie douchegel met cactusvijg
Joanna Color Boost-conditioner kleurt licht haar, waardoor het een lichtroze tint krijgt. Het is bedoeld voor de verzorging van grijs of blond haar (zowel natuurlijk als gebleekt). Het is gemaakt voor professionele verzorging in een kapsalon, maar kan ook thuis gebruikt worden.
Het bevat Color Boost Complex, dat dankzij pigmenten gele tinten op het haar neutraliseert en de felle kleur benadrukt. De roze pigmenten creëren een pastelkleurige gloed op het haar die na een paar keer gebruiken meer opvalt. Bovendien beschermen, verzachten en verzorgen microproteïnen het haar, waardoor het een natuurlijke glans krijgt.
strong Hoe te gebruiken: Breng de conditioner aan op vochtig, handdoekdroog haar en masseer in. Laat het een paar minuten intrekken en spoel het daarna grondig uit. De intensiteit van het effect kan worden gegradueerd door het product langer op het haar te laten zitten.
Resultaat: lichte haarkleur met een delicate roze gloed. Licht, zacht en glanzend haar.
We raden het gelijktijdig gebruik van de Color Boost Complex-shampoo aan om het haar een uitgebreide verzorging en kleurtint te geven .
Gladmakende olie douchegel met cactusvijg
Grofkorrelige peeling is een perfecte oplossing voor de huid die een diepe reiniging en verfrissing nodig heeft
Hydrateert intensief, verzacht irritaties, revitaliseert en verstevigt de huid
Palet van 8 oogschaduws - modieuze en tijdloze tinten voor dag- en avondmake-up, sterke pigmentatie, gemakkelijk te blenden, langdurig effect i do meegeleverde instructies smokey eyes
Gezichtscrème met avocado-olie, panthenol en vitamine E, hydrateert, voedt en verzacht de droge en vermoeide huid.
Het haar is gladder en glanzender
check_circle
check_circle