- Nieuw

Lemonade Lemon is een douchegel met 99% aloë vera-sap en een citroengeur die zelfs een droge en geïrriteerde huid intensief hydrateert, verfrist en verzacht.
Er zijn 93 producten.
Sorteer op:
Lemonade Lemon is een douchegel met 99% aloë vera-sap en een citroengeur die zelfs een droge en geïrriteerde huid intensief hydrateert, verfrist en verzacht.
Cactus Juice Shower Gel is een veganistische cosmetica met 99% aloë-sap en een frisse, exotische geur. Hydrateert, verzacht en verfrist zelfs de meest droge en gevoelige huid.
Strawberry Gel Face Toner met Insta Glow -effect is een veganistische cosmetica met 99% aloë-sap en AHA , die de huid verheldert, verzacht en hydrateert, waardoor deze direct een stralende teint krijgt.
Hydrofiele make-up remover olie met aloë vera en natuurlijke oliën verwijdert effectief make-up en SPF en creëert een lichte emulsie zonder een vettig laagje. Ideaal voor alle huidtypen, ook voor de vette en acnegevoelige huid.
De make-up remover butter is een veganistisch cosmetisch product met aloë vera, plantaardige oliën en sheaboter. Het verwijdert effectief make-up en onzuiverheden en zorgt voor een schone, gladde huid zonder een vettig laagje.
Aloe Blueberry handzeep is de perfecte oplossing voor de huid die intense hydratatie en regeneratie nodig heeft
check_circle
check_circle