- -50%
- OUTLET

Inner Calm is een klassieke hybride vernis met een interessante kleur die grijs combineert met zilvertinten, waardoor je manicure iedereen zal verblinden!
Natuurlijke borstel
Natuurlijke borstel gemaakt van hoogwaardige haren. Ontworpen om met acryl te werken. Het is geschikt voor het vormen en bouwen van nagels en het maken van acryldecoraties. Het wordt gekenmerkt door een ovale kap bij de borstelharen. Ergonomisch, houten handvat zorgt voor gemak en comfort bij het werken.
Inner Calm is een klassieke hybride vernis met een interessante kleur die grijs combineert met zilvertinten, waardoor je manicure iedereen zal verblinden!
Clay is een hybride nagellak uit de serie Mrs Bella in een bruine, niet voor de hand liggende tint die je manicure doet verblinden!
Alcoholvrije toner. Verfrist, hydrateert en verstevigt de huid. Met komkommer en panthenol. Voor de vette, gecombineerde en normale huid
Bodymilk met sinaasappel hydrateert, verzacht en verstevigt de huid intensief, voorkomt uitdroging en zorgt voor een gladde huid met een frisse sinaasappelgeur.
Lioness Roar is een klassieke hybride lak met een interessante limoenkleur die je manicure zal doen verblinden!
check_circle
check_circle