- -€ 1,20
- TOPDEAL

De vloeistof met lactobionzuur reinigt op milde wijze, verzacht irritaties, hydrateert en ondersteunt de regeneratie, waardoor de juiste pH-waarde voor intieme zones behouden blijft en het comfort toeneemt.
Het bestand wordt verkocht in een veilig pakket
Het bestand is tot stand gekomen in samenwerking met Paulina Pastuszak, docente op het gebied van manicure en professioneel nagelstyliste. Zijn unieke vorm - een dolfijn - zorgt voor een nieuwe kwaliteit van werken met de nagel, wat mogelijk is dankzij de smalle "mond". Met de punt kom je op moeilijk bereikbare plekken, wat enorm belangrijk is om de plaat goed te matteren. De gradatie van de vijl is geschikt voor het maken van gelstileringen en de combinatie van twee verschillende korrelgroottes zorgt voor een geweldige functionaliteit. De maat zal ons helpen om de lengte van de nagel tijdens het werk te meten, en de gedrukte vormsjablonen zullen vooral voor beginners een grote hulp zijn. De vijl wordt verkocht in een Safe Package, d.w.z. verpakt in een verzegelde folie. Door producten in deze versie te kopen, weet u zeker dat het bestand niet is gebruikt. Dit is een zeer hygiënische oplossing die de zorg van de salon of stylist voor de veiligheid en kwaliteit van de dienstverlening benadrukt.
Gradatie: 150/180
De vloeistof met lactobionzuur reinigt op milde wijze, verzacht irritaties, hydrateert en ondersteunt de regeneratie, waardoor de juiste pH-waarde voor intieme zones behouden blijft en het comfort toeneemt.
Gezichtscrème verbetert perfect de algehele conditie van de huid
Een basis voor wimpers gemaakt om de look nog meer te veroveren
check_circle
check_circle