- Niet op voorraad
Een lichte toner waarmee je een natuurlijk, goudkleurig effect van een zongebruinde huid kunt bereiken zonder te hoeven zonnen.
Lichaamsmousse met cafeïne en vijg hydrateert intensief, maakt de huid glad en verstevigt deze, vermindert cellulitis en verbetert de elasticiteit.
Deze luchtige bodymousse is een unieke optie voor wie dagelijkse huidverzorging wil combineren met een gladmakende, verstevigende en hydraterende werking. De verfrissende mango en de lichte, snel si consistentie maken het gebruik van de mousse tot een aangenaam ritueel. Rijk aan actieve ingrediënten, helpt de mousse cellulitis te verminderen en de huidelasticiteit te verbeteren. Deze bodymousse hydrateert, verstevigt en omhult de huid met een heerlijke geur.
ACTIE
✔ Verstevigt en verzacht de huid al na de eerste toepassingen
✔ Hydrateert intensief en verbetert de elasticiteit van de opperhuid
✔ Ondersteunt de vermindering van cellulitis en verbetert de microcirculatie
✔ Laat de huid zijdezacht en geurig aanvoelen
✔ Perfect voor dagelijks gebruik in een thuisspa
ACTIEVE INGREDIËNTEN
✔ Cafeïne – anti-cellulitis effect, stimuleert de microcirculatie
✔ Vijgenextract – hydrateert intensief, voedt en revitaliseert
✔ Illipe-boter – verzacht, voedt en regenereert de huid
✔ Glycosaminoglycanen en mannuronzuur – verbeteren de stevigheid en elasticiteit van de huid
✔ Palmolie en glycerine – zorgen voor zachtheid en een beschermende barrière voor de huid
INDICATIES
✔ Droge huid die hydratatie nodig heeft
✔ Huid met zichtbare cellulitis of verlies van stevigheid
✔ Dagelijkse verzorging na het baden en voor het slapengaan
Masseer de mousse in de gereinigde huid tot deze volledig is ingetrokken. Gebruik tweemaal daags – 's ochtends en 's avonds. Vermijd contact met de ogen. Dit product is uitsluitend bedoeld voor uitwendig gebruik.
Aqua (water), isopropylmyristaat, isononylisononanoaat, glycerine, palmolie (Elaeis guineensis), glycerylstearaat, PEG-100-stearaat, propyleenglycol, cetearylalcohol, dimethicone, vijgenextract (Ficus carica), gehydrolyseerde glycosaminoglycanen, cafeïne, methylsilanolmannuronaat, boter van Shorea stenoptera-zaad, natriumpolyacrylaatzetmeel, carbomeer, benzotriazolyldodecyl-p-cresol, xanthaangom, fenoxyethanol, methylparabeen, ethylparabeen, diazolidinylureum, parfum (geurstoffen), hexylcinnamal, linalool, limoneen, citronellol, citral, amylcinnamal, geraniol, natriumhydroxide. De volledige, actuele INCI-samenstelling staat altijd op de verpakking.
FAQ – VEELGESTELDE VRAGEN
✔ Heeft de mousse anti-cellulitis eigenschappen?
Ja – de cafeïne en glycosaminoglycanen in dit product ondersteunen de vermindering van cellulitis en maken de huid glad.
✔ Is het geschikt voor de gevoelige huid?
Ja, de formule is licht en mild, ale als u een gevoelige huid heeft, raden wij u aan een allergietest te doen.
✔ Kan de mousse ook in de zomer gebruikt worden?
Ja, het trekt snel in en laat geen vettig laagje achter, dus ook perfect voor de zomer.
✔ Kan de mousse gebruikt worden in combinatie met andere cosmetica uit de Baltic Home Spa Fit serie?
Ja, wij raden aan om het te combineren met een scrub, olijfolie of jelly uit dezelfde lijn om het effect te versterken.
Een lichte toner waarmee je een natuurlijk, goudkleurig effect van een zongebruinde huid kunt bereiken zonder te hoeven zonnen.
Witte SPF 10 Mousse hydrateert, verzacht en beschermt de jonge, onzuivere huid. Deze lichte formule, verrijkt met cameliaolie en brahmi, is perfect voor dagelijks gebruik.
Geitenmelk gezichtsmasker regenereert intensief, verzacht rimpels en hydrateert de droge huid diep, waardoor deze weer elastisch wordt en er stralend uitziet.
Eveline Variete vloeibare lippenstift laat een langdurig
check_circle
check_circle