- -16%
Tweefasige, gladmakende en vochtinbrengende conditioner is de perfecte oplossing voor droog en broos haar.
Multifunctionele Mango
Met sappige sinaasappelschil en een heldere, zonnige mangogeur is deze zalf een visioen van de zomer in elk potje. Deze multifunctionele zalf, verrijkt met blozende sinaasappelschil, is een weelderige nieuwe toevoeging aan het iconische assortiment, die zachtjes kalmeert, glad maakt en vocht vasthoudt. Dus als je op zoek bent naar een betrouwbare balsem met een sterke fruitige toets, dan heb je zojuist je nieuwe favoriete smaak gevonden. Hij geeft niet alleen om de huid, ale ook om het milieu. Niet op dieren getest, trots in Australische handen en gemaakt.
Breng een kleine hoeveelheid zalf aan op het probleemgebied. Masseer de zalf zachtjes in de huid totdat deze is opgenomen. Herhaal dit proces indien nodig meerdere keren per dag.
*Houd er rekening mee dat de zalf kan worden gebruikt voor verschillende huidproblemen, zoals eczeem, zonnebrand, wonden of roodheid, dus pas de frequentie en het aantal toepassingen aan aan uw behoeften en huidconditie. Het wordt ook aanbevolen om vóór gebruik de instructies op de verpakking te lezen
Petrolatum, Carica Papaya -extract, Cera Alba, kaliumsorbaat, natriumbenzoaat, smaakstof. De volledige, actuele INCI-samenstelling vindt u altijd op de verpakking.
Tweefasige, gladmakende en vochtinbrengende conditioner is de perfecte oplossing voor droog en broos haar.
Crème voor de verzorging van kinderen en baby's is een product gemaakt voor de dagelijkse verzorging van de gevoelige huid van kinderen
Het product verfrist de kleur en geeft het haar een levendige tint van donkere kersendrank
Een tweefasige haarconditioner die het haar niet alleen voedt, ale ook glad maakt en beschermt
Twee-fase make-up remover verwijdert waterproof make-up zonder irritatie, laat geen vettig laagje achter en si geschikt voor gevoelige ogen en contactlenzen.
Gezichtspeelinggel – veganistische formule voor de vette en gecombineerde huid. Reinigt de poriën, vermindert talg, heeft antibacteriële en exfoliërende eigenschappen.
check_circle
check_circle