- -€ 1,20
- TOPDEAL

Limited edition verzachtende conditioner geïnspireerd op het aroma van de Tymbark-appelmuntdrank
Een oriëntaals-houtachtige geur
Adidas Victory League is een oriëntaals-houtachtige geur gecreëerd voor zelfverzekerde mannen die hun individualiteit willen benadrukken. De compositie opent met een subtiel aroma van kaneel, dat harmonieus harmonieert met de zoetheid van lavendel, cederhout, vanille en peer. Het geheel wordt in evenwicht gehouden door verleidelijke tonen van basilicum, bergamot en muskus. Dit geparfumeerde boeket creëert een unieke essentie voor mannen die waarde hechten aan elegantie en zelfvertrouwen.
Spray vanaf een afstand van ca. 15 cm van het lichaam.
Butaan-isobutaan-propaan, alcohol-denat., parfum/geur, propyleenglycol, limoneen, linalool, menthyl pca, ethylmentaancarboxamide, menthyllactaat, coumarine, citral, vanillylbutylether. De volledige, actuele INCI-samenstelling vindt u altijd op de verpakking
Limited edition verzachtende conditioner geïnspireerd op het aroma van de Tymbark-appelmuntdrank
Ziajka bodymilk voor baby's vanaf 1 maand hydrateert en verzacht irritaties, beschermt tegen uitdroging en heeft een verzachtende werking op de gevoelige babyhuid.
2-in-1 wasgel voor lichaam en haar voor kinderen en baby's
Ageless Beauty Cleansing Micellar Fluid - Natuurlijke schoonheid van uw huid
check_circle
check_circle