- -€ 1,20
- TOPDEAL
Ziaja Intima vloeistof met hyaluronzuur reinigt, hydrateert en verzacht op milde wijze droogheid, behoudt de natuurlijke pH-waarde en biedt comfort tijdens de dagelijkse intieme hygiëne
Deodorantspray met kokosgeur. Frisheid en bescherming, zonder residu achter te laten.
Ervaar een tropische bries van frisheid met Axe Pure Coconut – een deodorant voor mannen die de exotische geur van kokos combineert met moderne effectiviteit. Speciaal ontwikkeld voor wie zich elke dag zelfverzekerd wil voelen, of het nu op het werk is, in si of gewoon tijdens het ontspannen.
ACTIE
✔ Geeft een fris gevoel en bescherming tegen onaangename geuren
✔ Exotische, kokosgeur – zoet ale niet overheersend
✔ Natuurlijke noten: kokos verrijkt met een gedempte geurcompositie
✔ Lichte formule – laat geen vlekken achter op kleding
✔ Perfect voor dagelijks gebruik – comfort en stijl in één
Goed schudden voor gebruik. Houd de spray ongeveer 15 cm van het lichaam en breng aan op schone, droge oksels.
Alcohol Denat., Butaan, Isobutaan, Propaan, Zinkneodecanoaat, Parfum/Geur, Isopropylmyristaat, Lavandula-olie/-extract, Limoneen, Linalool, Benzylsalicylaat, Cocos Nucifera-olie/-extract*, + stabilisatoren en conserveermiddelen. *Formule op basis van kokosextract voor een natuurlijk aangenaam aroma. De volledige, actuele INCI-samenstelling staat altijd vermeld op de verpakking.
FAQ – Veelgestelde vragen
Is Axe Pure Coconut een anti-transpirant?
✔ Nee, het is een deodorant – het neutraliseert geurtjes, maar vermindert het zweten niet.
Blijft de geur lang hangen?
✔ Ja, de formule zorgt voor een urenlang fris gevoel.
Is het geschikt voor dagelijks gebruik?
✔ Zeker weten – lichte formule en delicate geur, perfect voor dagelijks gebruik.
Laat het vlekken achter op kleding?
✔ Nee, zo ontworpen dat het geen witte of gele vlekken achterlaat.
Ziaja Intima vloeistof met hyaluronzuur reinigt, hydrateert en verzacht op milde wijze droogheid, behoudt de natuurlijke pH-waarde en biedt comfort tijdens de dagelijkse intieme hygiëne
Ziaja Intima Kamille wast zachtjes, ondersteunt de pH-waarde van de slijmvliezen, verzacht irritaties, heeft een verzachtende werking, zelfs na ontharing, ook aanbevolen voor zwangere vrouwen.
Droogshampoo verfrist het haar direct, absorbeert talg en geeft volume en textuur - licht, schoon en zonder witte vlekken
Yego Sensitiv hydraterende gezichtscrème SPF10 verzacht irritaties, hydrateert, matteert en verbetert de conditie van de gevoelige huid zonder het effect van glans
Ziaja Intima Almond – veganistische intieme hygiënevloeistof met melkzuur en D-panthenol. Beschermt, hydrateert en verfrist. Delicate geur van zoete amandelen.
Yego gezichtsgel reinigt, verfrist en hydrateert de huid op milde wijze zonder de beschermende laag te beschadigen, en zorgt zo voor dagelijks comfort en frisheid.
check_circle
check_circle