- -18%
Make-upverwijderingsschuim voor de droge en geïrriteerde huid reinigt de huid op milde wijze, hydrateert, verzacht irritaties en versterkt de beschermende barrière van de opperhuid
Gel anti-transpirant voor mannen die 48 uur bescherming biedt tegen zweet en onaangename geuren, zonder sporen achter te laten op kleding
Een efficiënte anti-transpirant in gelvorm, speciaal ontwikkeld voor mannen die de hele dag door effectieve bescherming en frisheid verwachten. Dankzij de transparante formule laat het product geen vlekken achter op kleding en de verkoelende Arctic Ice geur zorgt voor een langdurig schoon gevoel. De formule is verrijkt met actieve ingrediënten die tot 48 uur lang bescherming bieden tegen zweet en onaangename geurtjes. De lichte consistentie van de gel si snel in, plakt niet en irriteert de huid niet – ideaal voor dagelijks gebruik, ook tijdens periodes van intensieve lichamelijke inspanning.
✔ 48 uur bescherming tegen zweet en geur
✔ Transparante formule - maakt geen vlekken op kleding
✔ Verkoelende geur van Arctisch ijs
✔ Lichte consistentie – snelle absorptie zonder te plakken
✔ Perfect voor dagelijks gebruik
✔ Zacht voor de huid - veroorzaakt geen irritatie
Zorg ervoor dat de huid van je oksels schoon en droog is. Knijp een kleine hoeveelheid gel uit en verdeel het gelijkmatig onder de oksels.
Laat het volledig drogen voordat u kleding aantrekt
Aqua , aluminiumzirconiumoctachlorohydrexgly, alcohol denat., cyclopentasiloxaan, propyleenglycol, dimethicone, Calcium , Peg/Ppg-18/18-dimethicone, parfum, benzylsalicylaat, hexylcinnamal, linalool, coumarine, benzylbenzoaat, eugenol. De volledige, actuele INCI-samenstelling staat altijd op de verpakking.
Veelgestelde vragen – Gillette Arctic Ice Anti-transpirant Gel
1. Is het product geschikt voor de gevoelige huid?
Ja, de formule is bedoeld voor dagelijks gebruik. Bij een zeer gevoelige huid raden we echter aan om het product eerst op een klein stukje huid te testen.
2. Laat de gel vlekken achter op kleding?
Nee, de transparante consistentie laat geen witte of gele vlekken achter.
3. Hoe lang duurt de bescherming?
Het product biedt tot 48 uur effectieve bescherming tegen zweet en geur.
Make-upverwijderingsschuim voor de droge en geïrriteerde huid reinigt de huid op milde wijze, hydrateert, verzacht irritaties en versterkt de beschermende barrière van de opperhuid
Opgedragen aan een problematische huid
Houd je kleurintensiteit langer vast - een thermobeschermende spray met polypeptide, plantaardige keratine en paardenkastanje-extract
Serum tegen verkleuringen met 10% vitamine C, tranexaminezuur en niacinamide. Vermindert vlekjes, verheldert en egaliseert de teint.
Anti-rimpelcrème, semi-vettig. Veganistisch. Regenererend en gladmakend effect.
Reinigende reinigingsgel met manukablad en lactobionzuur reinigt, verzacht en normaliseert de vette en gecombineerde huid, waardoor deze elke dag fris en in balans blijft
check_circle
check_circle