- -18%
Sinaasappel douchegel met sinaasappelboter en D-panthenol reinigt, hydrateert en verstevigt de huid op milde wijze, waardoor deze fris en zacht aanvoelt
Nachtcrème met vitamine C, hyaluronzuur en panthenol regenereert de huid, verzacht rimpels en zorgt voor stevigheid en glans.
Een regenererende nachtcrème met krachtige anti-aging, hydraterende en verzachtende eigenschappen, speciaal ontwikkeld voor een vermoeide, gedehydrateerde en doffe huid. De formule si gebaseerd op stabiele vitamine C, die geleidelijk vrijkomt dankzij enzymatische technologie. Deze vitamine C heeft een hoge antioxiderende werking en ondersteunt de huidvernieuwing 's nachts. De combinatie van hyaluronzuur, hydroxyproline, panthenol en vitamine E ondersteunt effectief de regeneratie van de opperhuid, hydrateert intensief en verbetert de stevigheid van de huid.
ACTIE
✔ Vermindert tekenen van veroudering, verstevigt en verzacht de huid
✔ Hydrateert diep en ondersteunt de nachtelijke regeneratie
✔ Verbetert de elasticiteit, teint en stevigheid van de huid
✔ Ondersteunt natuurlijke vernieuwings- en exfoliatieprocessen
✔ Verheldert de teint en herstelt de stralende, gezonde uitstraling
EFFECT
✔ Verminderde rimpels en gladdere opperhuidstructuur
✔ Vernieuwde, stevigere en elastischere huid
✔ Geregenereerde, zachte en egale huidskleur
✔ Zichtbare verbetering van de conditie na slechts enkele toepassingen
ACTIEVE INGREDIËNTEN
✔ Vitamine C (ascorbylglucoside + ascorbylpalmitaat + ascorbinezuur) – heeft anti-rimpel-, verhelderende en regenererende eigenschappen
✔ Hyaluronzuur (natriumhyaluronaat) – hydrateert diep en maakt glad
✔ Methylsilanolhydroxyprolineaspartaat – versterkt de huidstructuur, stimuleert collageen
✔ Panthenol (provitamine B5) – verzacht, regenereert en hydrateert
✔ Vitamine E (Tocoferol) – neutraliseert vrije radicalen en ondersteunt de vernieuwing van de opperhuid
Breng 's avonds, na het reinigen, een passende hoeveelheid crème aan op gezicht, hals en decolleté. Dep zachtjes in met de vingertoppen en vermijd daarbij de huid rond de ogen en lippen. Gebruik elke avond als onderdeel van uw nachtelijke huidverzorgingsroutine. Voor een beter resultaat, gebruik in combinatie met de Ziaja Med C+HA/P Treatment essence.
Aqua (Water), Butyleenglycoldicaprylaat/dicapraat, Isononylisononanoaat, Glycerylstearaat, PEG-100-stearaat, Capryl/Caprinetriglyceride, Ethylhexylstearaat, Glycerine, Gehydrogeneerde cocoglyceriden, Cetearylalcohol, Dimethicone, Ceteareth-20, Methylsilanolhydroxyproline-aspartaat, Natriumacrylaat/Natriumacryloyldimethyltauraat-copolymeer, Isohexadecaan, Polysorbaat 80, Panthenol , Ascorbylglucoside, Natriumhyaluronaat, Natriumpolyacrylaat, PEG-8, Tocoferol, Ascorbylpalmitaat, Ascorbinezuur, Citroenzuur, Natriumcitraat, DMDM-hydantoïne, Methylparabeen, Ethylparabeen, Parfum (Geur), Kaliumhydroxide. De volledige en actuele INCI-samenstelling staat altijd op de verpakking vermeld.
FAQ – Veelgestelde vragen
Is de crème geschikt voor de gevoelige huid?
✔ Ja – het bevat milde hydraterende en regenererende ingrediënten, die goed worden verdragen door de gevoelige huid.
Vanaf welke leeftijd kan ik het gebruiken?
✔ Aanbevolen voor mensen van 25+ (preventie van veroudering) en 40+ (vermindering van zichtbare rimpels).
Is de crème geschikt voor onder de ogen?
✔ Nee – vermijd de huid rond de ogen en lippen. Gebruik producten die speciaal voor de ogen zijn ontwikkeld voor deze gebieden.
Kan het gecombineerd worden met vitamine C-serum?
✔ Ja – voor betere resultaten is het de moeite waard om te combineren met de essence uit dezelfde serie.
Sinaasappel douchegel met sinaasappelboter en D-panthenol reinigt, hydrateert en verstevigt de huid op milde wijze, waardoor deze fris en zacht aanvoelt
De shampoo maakt het haar zachter, gladder en elastischer
Ziaja veganistische voetcrème hydrateert intensief, verzacht en egaliseert de huid, voorkomt uitdroging en keratinisatie, ook geschikt voor diabetici
Het groene kleimasker hydrateert, verzacht en regenereert intensief de droge en normale huid, waardoor deze weer comfortabel, zacht en gezond oogt.
Maziajki 2in1 shampoo en wasmiddel met de geur van koekjes-vanille-ijs reinigt, hydrateert, verzacht en vergemakkelijkt het kammen zonder de huid uit te drogen.
De vloeistof met lactobionzuur reinigt op milde wijze, verzacht irritaties, hydrateert en ondersteunt de regeneratie, waardoor de juiste pH-waarde voor intieme zones behouden blijft en het comfort toeneemt.
check_circle
check_circle