- -€ 0,60
- TOPDEAL

veganistisch product
95% ingrediënten van natuurlijke oorsprong
De gel reinigt de huid op milde wijze tijdens het wassen. Het is zacht voor het natuurlijke microbioom. Geeft een gevoel van een gladde en goed verzorgde huid.
BESCHRIJVING
veganistisch product
95% ingrediënten van natuurlijke oorsprong
kokos amandel
werking: De gel reinigt de huid op milde wijze tijdens het wassen. Het is zacht voor het natuurlijke microbioom. Geeft een gevoel van een gladde en goed verzorgde huid. Aangenaam ontspannend met kokos- en amandelgeuren. Het schuimt goed en is makkelijk uit te spoelen.
Milde ingrediënten en een duurzame formule die milieuvriendelijk is, gemakkelijk biologisch afbreekbaar, zonder microplastics.
HOE TE GEBRUIKEN
Breng de gel aan op een natte huid, spoel af na het wassen.
SAMENSTELLING
Aqua ( Water ), cocamidopropylbetaïne, dinatriumlaurethsulfosuccinaat, kokosglucoside, gehydrogeneerde kokosglyceriden, Prunus Amygdalus Dulcis ( Sweet Almond ), PEG-120 methylglucosedioleaat, natriumchloride, natriumbenzoaat, parfum (geur), benzylbenzoaat , Hexyl Cinnamal, Citroenzuur.
Crèmedeodorant Eucalyptus Lemon van Czterech Szpaks is een natuurlijk, effectief alternatief voor traditionele anti-transpiranten
Regenererende conditioner Lijnzaad en zoethout
De vochtinbrengende en verhelderende crème is een geavanceerde formule die intense hydratatie combineert met het effect van een stralende, gladde huid.
check_circle
check_circle