- -16%
Het is een geweldige manier om een mooie look te krijgen en de conditie van je haar te verbeteren, vooral gekleurd haar
De gel reinigt zachtjes het lichaam, hydrateert
De gel reinigt zachtjes het lichaam, hydrateert en houdt water vast in de opperhuid. Verzacht en verbetert de elasticiteit. Het kalmeert irritaties en herstelt het comfort. Verfrist en laat de huid zacht aanvoelen. Het bevat milde wasstoffen, waardoor het zacht schuimt, de pH niet verstoort en de huid niet uitdroogt.
Breng de micellaire gel aan op een natte huid en masseer tot er een delicaat schuim ontstaat. Spoel vervolgens uw lichaam af met water.
Aqua , cocamidopropylbetaïne, dinatriumcocoamfodiacetaat, polysorbaat 20, glycerine, acrylaten/C10-30 alkylacrylaatkruispolymeer, turfextract, eryngium maritimum calluscultuurfiltraat, natriumlactaat, Iris Florentina-wortelextract, Gossypium Herbaceum-zaadextract, Cocodimonium Hydroxypropyl gehydrolyseerd tarwe-eiwit, Xanthaangom, cellulosegom, Magnesium , natriumhydroxide, tetranatrium EDTA, melkzuur, parfum, natriumchloride, methylpropaandiol, fenoxyethanol, caprylylglycol, benzoëzuur, natriumbenzoaat, kaliumsorbaat. De actuele samenstelling staat vermeld op de productverpakking
Het is een geweldige manier om een mooie look te krijgen en de conditie van je haar te verbeteren, vooral gekleurd haar
Palissander automatisch lippotlood
Marshmallow Caramelized Sugar peeling verzacht, voedt en omhult de huid met een marshmallowgeur. Veganistische formule met natuurlijke suikerkristallen.
Een actief preparaat met een intensief hydraterende werking voor de droge en onbuigzame huid.
Spray tonic voor alle huidtypes
Hydraterend en beschermend gezichtsserum met ceramiden
Reinigt de hoofdhuid voorzichtig van onzuiverheden
check_circle
check_circle