- -22%
Cupuacu douche- i do badgel reinigt de huid op een milde wijze, hydrateert en voedt intensief en laat deze zacht en bedekt met een sensuele geur achter.
De natuurlijke douchegel met karamel en pistache is een milde, hydraterende gel die de huid effectief reinigt, verzacht en omhult met een warme, zoete en nootachtige geur.
De Caramel & Pistachio Natural Shower Gel combineert milde reiniging met intensieve verzorging en transformeert je dagelijkse douchebeurt in een sensueel, ontspannend ritueel. De romige, natuurlijke formule verwijdert effectief onzuiverheden zonder de beschermende huidbarrière aan te tasten. De rijke geur, een mix van karamel en pistache, creëert een warm, omhullend, gourmand aroma. Bij contact met water si de geur zich en vult de badkamer met een aangename, ontspannende geur. De formule is verrijkt met karamel- en vanille-extract, die de huid verzachten en revitaliseren, en tara-extract, dat hydratatie en comfort bevordert. Glycerine en sorbitol helpen het optimale vochtgehalte te behouden, terwijl milde reinigingsingrediënten reinigen zonder de huid uit te drogen. Na gebruik voelt de huid zacht, glad, gehydrateerd en aangenaam geparfumeerd aan.
ACTIE
✔ Reinigt de huid op milde wijze
✔ Hydrateert en verzacht
✔ Maakt gladder en verbetert het comfort
✔ Versterkt de beschermende barrière
✔ Droogt de huid niet uit
✔ Laat een warme, omhullende geur achter
BELANGRIJKSTE INGREDIËNTEN
✔ Karamel- en vanille-extract – verzacht en revitaliseert de huid
✔ Extract van de taraboom – ondersteunt de hydratatie
✔ Glycerine en sorbitol – behouden het juiste vochtgehalte
✔ Milde reinigingsingrediënten – reinigt zonder irritatie
VOOR WIE
✔ alle huidtypen
✔ Droge huid die hydratatie nodig heeft
✔ mensen die waarde hechten aan natuurlijke verzorging
✔ Liefhebbers van zoete, omhullende geuren
✔ voor dagelijks gebruik
Breng een kleine hoeveelheid gel aan op een vochtige huid, laat het schuimen en spoel grondig af met water.
Aqua , Laurylglucoside, Cocamidopropylbetaïne, Glycerine, Dinatriumcocoylglutamaat, Natriumcocoamfoacetaat, Sorbitol, Coco-glucoside, Glyceryloleaat, Natriumbabassuamfoacetaat, Gehydrolyseerde Caesalpinia Spinosa-gom, Caramel , Vanilla Planifolia-fruitextract, Caesalpinia Spinosa-gom, Citroenzuur, Parfum, Natriumbenzoaat, Kaliumsorbaat, Tetramethylacetyloctahydronaftalenen, Hexamethylindanopyran, Benzylalcohol, Benzylsalicylaat, Coumarine. De volledige, actuele INCI-samenstelling staat altijd op de productverpakking.
FAQ – veelgestelde vragen
✔ Droogt de gel de huid uit?
Nee, het bevat milde reinigingsingrediënten en hydraterende stoffen.
✔ Is het geschikt voor een droge huid?
Ja, het helpt om de juiste vochtbalans te behouden.
✔ Blijft de geur lang hangen?
Ja, het laat een subtiele, warme geur achter op de huid.
✔ Kan het dagelijks gebruikt worden?
Ja, het is perfect voor de dagelijkse verzorging.
✔ Is het product natuurlijk?
Ja, het bevat 95% ingrediënten van natuurlijke oorsprong.
Cupuacu douche- i do badgel reinigt de huid op een milde wijze, hydrateert en voedt intensief en laat deze zacht en bedekt met een sensuele geur achter.
After Party Exfoliating Fluid is een reinigende hoofdhuidbehandeling die de talgproductie reguleert, de haarzakjes ontstopt en de hoofdhuid weer fris maakt.
Maziajki 2in1 shampoo en wasmiddel met de geur van koekjes-vanille-ijs reinigt, hydrateert, verzacht en vergemakkelijkt het kammen zonder de huid uit te drogen.
De foundation zorgt voor een geleidelijke dekking en verbergt, net als een concealer, perfect alle huidonvolkomenheden
Deze veganistische haarlotion stimuleert de haargroei, vermindert haaruitval en versterkt de haarzakjes. Het heeft een verwarmend effect, stimuleert de microcirculatie en verbetert de conditie van de hoofdhuid, waardoor het haar sterker, dikker en glanzender wordt.
Een tweefasig oplichtend serum met vitamine C dat de huidtint egaliseert, verkleuringen vermindert en de natuurlijke glans van de huid herstelt.
check_circle
check_circle