• L'biotica BIOVAX Glamour Volumetry Treatment reinigende trichologische Peeling 100 ml

L'biotica BIOVAX Glamour Volumetry Treatment reinigende trichologische Peeling 100 ml

€ 10,60
Inclusief belasting

Trichologische Peeling is een gespecialiseerd reinigingsproduct dat helpt bij het verwijderen van overtollig talg, onzuiverheden, dode huidcellen en resten van stylingproducten.

Bestel op een werkdag voor 14:30 uur en je bestelling wordt nog dezelfde dag verzonden.

L'biotica BIOVAX Glamour Volumetry Treatment reinigende trichologische Peeling 100 ml

Deze trichologische hoofdhuidscrub is ontwikkeld voor een grondige maar zachte reiniging van de hoofdhuid. Het product verwijdert overtollig talg, onzuiverheden en resten van stylingproducten die het haar kunnen verzwaren en volume kunnen verminderen. Een hoge concentratie van 10% AHA , waaronder glycolzuur, melkzuur, wijnsteenzuur, appelzuur en citroenzuur, ondersteunt een effectieve exfoliatie van dode huidcellen. Deze scrub verfrist, verzacht en reinigt de hoofdhuid, waardoor deze beter in staat is de actieve ingrediënten van volgende verzorgingsproducten op te nemen. Cafeïne bevordert de microcirculatie in de hoofdhuid, stimuleert de haarzakjes en stimuleert de haargroei. Albizia-schorsextract voedt en versterkt het haar bij de wortel, waardoor het beter verankerd raakt. De formule wordt aangevuld met betaïne, D-panthenol, glycerine, ureum, biotine en fruitextracten, die de hoofdhuid hydrateren, voeden en het comfort verbeteren. Regelmatig gebruik van de scrub helpt de hoofdhuid te verfrissen, de conditie te verbeteren, het gevoel van zwaarte te verminderen en het haar meer volume bij de wortels te geven.

BELANGRIJKSTE VOORDELEN

✔ Reinigt de hoofdhuid van overtollig talg

✔ Verwijdert onzuiverheden en resten van stylingcosmetica.

✔ Exfolieert dode huidcellen

✔ Verfrist en verzacht de hoofdhuid

✔ Helpt jeuk te verminderen

✔ Bereidt de hoofdhuid voor op de volgende verzorgingsstappen

✔ Geeft volume aan de haarwortels

✔ Helpt het haar weer glans te geven

✔ Ondersteunt de microcirculatie van de hoofdhuid

✔ stimuleert de haargroei

✔ Helpt de conditie van de hoofdhuid te verbeteren

✔ Ondersteunt de voeding, hydratatie en versterking van het haar bij de haarwortels.

✔ Geschikt voor regelmatig gebruik, eenmaal per week.

BELANGRIJKSTE ACTIEVE INGREDIËNTEN

✔ 10% AHA-zuren – ondersteunen de exfoliatie van dode huidcellen, verfrissen en verzachten de hoofdhuid.

✔ Glycolzuur, melkzuur, wijnsteenzuur, appelzuur en citroenzuur – helpen de hoofdhuid te reinigen en de vorming van ego te verminderen.

✔ Cafeïne – ondersteunt de microcirculatie van de hoofdhuid en helpt de haargroei te stimuleren.

✔ Extract van Albizia-schors – voedt en versterkt het haar bij de wortels, waardoor het beter verankerd raakt.

✔ D-panthenol – kalmeert, hydrateert en ondersteunt de regeneratie van de hoofdhuid.

✔ Betaine, glycerine en ureum – ondersteunen de hydratatie en het comfort van de hoofdhuid.

✔ Biotine – ondersteunt de conditie van haar en hoofdhuid.

✔ Fruitextracten – ondersteunen de verfrissing en verzorging van de hoofdhuid.

VOOR WIE

Voor mensen die hun hoofdhuid grondig willen reinigen van talg, dode huidcellen en stylingresten, de hoofdhuid willen verfrissen, het haarvolume bij de wortels willen verbeteren en de huid willen voorbereiden op verdere verzorging.

HOE TE GEBRUIKEN

Breng de scrub met behulp van de applicator direct aan op de droge hoofdhuid. Masseer de scrub in en laat het ongeveer 10 minuten inwerken. Spoel vervolgens af met water en was je haar grondig met shampoo. Gebruik de scrub regelmatig, idealiter eenmaal per week of naar behoefte.

INCI-INGREDIËNTEN

Aqua , glycolzuur, citroenzuur, propaandiol, betaïne, natriumhydroxide, hydroxyethylcellulose, polysorbaat 20, 1,2-hexaandiol, vanillylbutylether, cafeïne, biotine, Panthenol , glycerine, ureum, Vaccinium Myrtillus-fruitextract, Saccharum Officinarum-extract, Citrus Aurantium Dulcis-fruitextract, Citrus Limon-fruitextract, Acer Saccharum-extract, wijnsteenzuur, appelzuur, Albizia Julibrissin-schorsextract, darutoside, tetranatrium EDTA, dinatriumfosfaat, melkzuur, natriumbenzoaat, kaliumsorbaat, parfum, citronellol, coumarine, hexylcinnamal, hydroxycitronellal, limoneen, linalool.

De volledige, actuele INCI-samenstelling staat altijd si op de productverpakking. De fabrikant kan de samenstelling van het cosmeticaproduct periodiek bijwerken, daarom raden we aan om de ingrediëntenlijst op de verpakking te controleren voordat u het product gebruikt.

FAQ – VEELGESTELDE VRAGEN

Verwijdert een peeling talg van de hoofdhuid?

✔ Ja, een peeling helpt bij het verwijderen van overtollig talg, onzuiverheden en resten van stylingproducten.

Verwijdert het product dode huidcellen?

✔ Ja, de formule met 10% AHA-zuren ondersteunt de effectieve exfoliatie van dode huidcellen.

Geeft peeling meer volume aan het haar?

✔ Ja, een gereinigde en verfriste hoofdhuid bevordert lichter haar en meer volume bij de haarwortels.

ONDERSTEUNT HET PRODUCT DE HAARGROEI?

✔ Ja, cafeïne bevordert de microcirculatie van de hoofdhuid en helpt de haargroei te stimuleren.

HOE VAAK MOET IK EEN PEEL GEBRUIKEN?

✔ Bij voorkeur één keer per week of afhankelijk van de behoeften van de hoofdhuid.

MOET IK MIJN HAAR MET SHAMPOO WASSEN NA HET PEELEN?

✔ Ja, spoel de scrub af en was je hoofdhuid daarna grondig met shampoo.

KAN DE PEELING OP EEN DROGE HOOFDHUID WORDEN AANGEBRACHT?

✔ Ja, het product moet met de applicator direct op de droge hoofdhuid worden aangebracht.

  • Op voorraad
    veel
  • EAN
    5900116106700
Gratis bezorging Bij het voldoen aan de promotievoorwaarden
Bliksemsnelle service en snelle verzending
Verrassing Bij elke bestelling
Loading...
group_work Cookie toestemming