- -18%
Make-up remover foam voor de gevoelige huid reinigt de huid op milde wijze van make-up en onzuiverheden, hydrateert en verzacht dankzij panthenol, allantoïne en ogentroost
Natuurlijke gezichtsmelk met vanillegeur is een lichte, multifunctionele cosmetica voor de dagelijkse huidverzorging.
Natuurlijke gezichtsmelk met vanillegeur is een lichte, multifunctionele cosmetica voor de dagelijkse huidverzorging. Het kan gebruikt worden als crème, serum, masker, make-upbasis of foundationadditief – het hangt allemaal af van de behoeften van uw huid.
✔️ Hydrateert - herstelt het optimale vochtgehalte van de huid
✔️ Maakt glad - geeft de huid zachtheid en zijdezachtheid
✔️ Kalmeert - perfect voor een huid die verzachting nodig heeft
De melkformule is verrijkt met voedende en regenererende ingrediënten die het natuurlijke regeneratieproces van de huid ondersteunen. De subtiele geur van vanille verrijkt uw dagelijkse verzorgingsroutine.
Breng een kleine hoeveelheid melk aan op de gereinigde gezichtshuid. Masseer zachtjes totdat het product is opgenomen. Gebruik het als crème, serum, masker of make-upbasis, afhankelijk van de behoeften van uw huid.
De volledige, actuele INCI-samenstelling si altijd op de verpakking.
Make-up remover foam voor de gevoelige huid reinigt de huid op milde wijze van make-up en onzuiverheden, hydrateert en verzacht dankzij panthenol, allantoïne en ogentroost
Ziaja Intima vloeistof met hyaluronzuur reinigt, hydrateert en verzacht op milde wijze droogheid, behoudt de natuurlijke pH-waarde en biedt comfort tijdens de dagelijkse intieme hygiëne
Tiger Milk Tonic is een verfrissende en hydraterende behandeling die de huid energie, een stralende teint en balans teruggeeft.
Een speciaal ontwikkeld gelserum dat de talgproductie reguleert, de probleemhuid kalmeert en de huid in balans houdt zonder deze uit te drogen.
Schuimshampoo voor gemakkelijk kammen
check_circle
check_circle