- -18%

Twee-fase make-up remover verwijdert waterproof make-up zonder irritatie, laat geen vettig laagje achter en si geschikt voor gevoelige ogen en contactlenzen.
Gezichtswasgel
Gezichtswasgel is een onvervangbare stap in de dagelijkse huidverzorging en zorgt voor zuiverheid en hydratatie dankzij het gehalte aan hyaluronzuurmoleculen. Deze gel verwijdert effectief de kleinste onzuiverheden, make-up van de ogen en lippen, met behoud van de natuurlijke balans van de huid: microbioom, fysiologische pH en hydrolipidenbarrière. Al na enkele ogenblikken wordt de huid perfect gereinigd, verfrist en gehydrateerd. De gel is hypoallergeen en geurvrij. Het heeft een reinigende, verfrissende en hydraterende werking. De samenstelling is kort, het bevat slechts 11 ingrediënten, wat zich vertaalt in maximale effecten. Maar liefst 99% van de ingrediënten is afkomstig van een natuurlijke bron.
Verdeel de gel over het gezicht, de lippen, de ogen en de hals. Masseer zachtjes in cirkelvormige bewegingen en spoel daarna af met water. Gebruik in de ochtend en avond.
Aqua , laurylglucoside, natriumcocosulfaat, Hyaluronic Acid , turfextract, melkzuur, natriumlevulinaat, kalium, methylpropaandiol, caprylylglycol, benzoëzuur. De actuele samenstelling staat vermeld op de productverpakking
Twee-fase make-up remover verwijdert waterproof make-up zonder irritatie, laat geen vettig laagje achter en si geschikt voor gevoelige ogen en contactlenzen.
Hydraterende bronzing bodylotion
Licht hydraterende conditioner
Een medium korrelige peeling met een verzadigde en aangename textuur
Antiroosshampoo met kliswortel is een perfecte oplossing voor mensen die si van vet haar bij de wortels en droog haar bij de punten.
check_circle
check_circle