- -16%
De reinigingsshampoo reinigt de hoofdhuid en het haar grondig, verwijdert talg en stylingresten en zorgt voor een langdurig licht, fris en comfortabel gevoel.
Cadeauset
De leukste set van Makeup Revolution voor iedere beautyliefhebber!
Inhoud instellen:
Reloaded 3.0 Palette: Een oogschaduwpalet met verschillende tinten, perfect voor het creëren van zowel alledaagse als avondlooks.
Reloaded Lights Palette – Daydream : Een helder oogschaduwpalet, perfect voor subtiele,
natuurlijke uitstraling.
Reloaded Blusher: Een blush die uw teint een frisse en gezonde uitstraling geeft.
Angled Brush: Een schuine borstel, perfect voor contouren en het aanbrengen van blush.
Flat Eyeshadow Brush: Een platte kwast voor het aanbrengen van oogschaduw.
Fluffy Eyeshadow Brush: Een zachte, pluizige oogschaduwmengborstel.
Lipgloss x2: Twee lipglosses die glans en volume aan je lippen geven.
Deze set is de perfecte oplossing voor elke vrouw die haar schoonheid wil benadrukken en wil experimenteren met verschillende make-upstijlen. Verpakt in een elegante verpakking, ook een geweldig cadeau-idee!
De reinigingsshampoo reinigt de hoofdhuid en het haar grondig, verwijdert talg en stylingresten en zorgt voor een langdurig licht, fris en comfortabel gevoel.
Brede rollers met een aluminium kern zorgen voor een snelle, langdurige lift bij de wortels, veerkrachtige golven en glans - zacht voor het haar, elke dag
Palet van 18 Popcorn oogschaduws
check_circle
check_circle