- -12%
Verrijk je cosmeticatasje met Choco Bronzer en geniet elke dag van een perfecte gezichtscontour
De fluweelzachte, romige formule past perfect bij de huid
Contour je gezicht als een professional! Langdurige crème bronzer zorgt voor nauwkeurige 3D-contouren in een neutrale, koele tint. De fluweelzachte, romige formule past perfect bij de huid, waardoor je de kleurintensiteit kunt opbouwen door opeenvolgende lagen aan te brengen. De innovatieve sponsapplicator zorgt voor een gelijkmatige en aangename applicatie. Verrijkt met hyaluronzuur en peptiden voor extra verzorging. Het product is klinisch getest op mensen met een allergie.
Zet de applicator in de AAN-positie en breng de bronzer vervolgens in één beweging rechtstreeks op geselecteerde delen van het gezicht aan. Meng het product grondig met een borstel of spons.
Aqua , isododecaan, boornitride, aluminiumzetmeeloctenylsuccinaat, polyglyceryl-4-isostearaat, dicaprylylcarbonaat, gehydrogeneerd polydeceen, propyleenglycol, Magnesium , cetyl PEG/PPG- 10/1 dimethicon, Hyaluronic Acid , pentapeptide-18, acetylhexapeptide-8, Allantoïne, stearalkoniumhectoriet, tocoferylacetaat, fenoxyethanol, ethylhexylglycerine, propyleencarbonaat, tocoferol, caprylylglycol, glycerine, triethoxycaprylylsilaan, pentaerythrityltetra-di-t-butylhydroxyhydrocinnamaat, CI 77891, CI 77492, CI 77499, CI 7491 Volledige, huidige INCI samenstelling staat altijd op de verpakking.
Verrijk je cosmeticatasje met Choco Bronzer en geniet elke dag van een perfecte gezichtscontour
De gezichts- en lichaamsmist met de geur van kruidige peperkoek is een uniek cosmetisch product waarmee u de magie van de winterdagen en -avonden ten volle kunt ervaren.
Hydraterende en verzachtende tonic met ceramiden is een geavanceerde cosmetica die de eigenschappen van een tonic en een licht serum combineert en de huid een uitgebreide verzorging biedt.
De combinatie van make-up en huidverzorging - klinkt verleidelijk? Better Than Perfect zorgt voor perfecte hydratatie en een stralende, natuurlijke Look.
check_circle
check_circle