- -16%
De Stars x E.Wedel Lip Combo Pawełek Cherry is een lippenkit die een precieze lipliner combineert met kersenolie. Het zorgt voor een strakke contour, een prachtige glans en de illusie van vollere, verzorgdere lippen.
Matte bronzer stick, perfect voor het contouren van het gezicht, gemakkelijk te blenden
Een professionele matte bronzer stick, ontworpen voor nauwkeurige gezichtscontouring. De lichte, fixerende formule zorgt voor eenvoudige blending en een opbouwbare kleurintensiteit, waardoor het effect aanpasbaar is aan je make-upbehoeften – van subtiele contouring tot opvallende contouren.
ACTIE
✔ Vormt en benadrukt gezichtskenmerken nauwkeurig
✔ Matte afwerking zorgt voor een natuurlijk effect
✔ Lichte, fixerende formule die gemakkelijk te blenden is
✔ Mogelijkheid om de kleurintensiteit te graderen
✔ Handige stickvorm – perfect voor op reis
Breng de bronzer direct aan op de te contouren plekken (onder de jukbeenderen, kaaklijn, slapen of neus) en blend het vervolgens gelijkmatig met een spons of kwast.
Isononylisononanoaat, mica, triethylhexanoïne, polyethyleen, dicaprylylcarbonaat, diisostearylmalaat, polyglyceryl-2-triisostearaat, ethylhexylpalmitaat, silica, microkristallijne cera, bisdiglycerylpolyacyladipaat-2, Euphorbia cerifera cera, octyldodecanol, vinyldimethicon/methiconsilsesquioxaancrosspolymeer, dicalciumfosfaatdihydraat, sorbitanisostearaat, silicadimethylsilylaat, tocoferylacetaat, disteardimoniumhectoriet, propyleencarbonaat, fenoxyethanol, ethylhexylglycerine [+/- Kan bevatten: CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499]. De volledige, actuele INCI-samenstelling si altijd op de verpakking.
FAQ – Veelgestelde vragen
✔ Is bronzer geschikt voor een vette huid?
Ja, de matte, fixerende formule is perfect voor de gecombineerde en vette huid.
✔ Kan bronzer dagelijks gebruikt worden?
Ja – de formule is licht, belast de huid niet en geeft een natuurlijk effect.
✔ Kan het product gebruikt worden als oogschaduw?
Ja, de stick kan ook gebruikt worden als crèmekleurige oogschaduw in een bruine tint.
✔ Is de formule veganistisch?
Ja, het product bevat geen ingrediënten van dierlijke oorsprong.
De Stars x E.Wedel Lip Combo Pawełek Cherry is een lippenkit die een precieze lipliner combineert met kersenolie. Het zorgt voor een strakke contour, een prachtige glans en de illusie van vollere, verzorgdere lippen.
Het preparaat verwijdert perfect make-up en andere onzuiverheden, reinigt en voedt, heeft een sterke bacteriostatisch en reinigend effect
Een voedende peeling die effectief dode huidcellen verwijdert, de huid gladmaakt en de natuurlijke glans herstelt.
Reinigende en ontgiftende 2-stappen gezichtsbehandeling
Langdurige crèmeblush zorgt voor het accentueren van de jukbeenderen en het modelleren van gelaatstrekken
check_circle
check_circle