- -16%

Dankzij deze Mega Smoothing-pasta hoef je niet langer voortdurend naar je kapsel in de spiegel te kijken!
Het reinigt de huid grondig van onzuiverheden en eelt op de opperhuid
De gel reinigt de huid voorzichtig en grondig van onzuiverheden en eelt op de opperhuid. Heeft geen invloed op de balans van de huid. Verzacht alledaagse irritaties. Maakt de huid schoon, verfrist en gehydrateerd.
Verdeel de gel over het oppervlak van het gezicht en vermijd de oogcontouren. Masseer zachtjes in cirkelvormige bewegingen en spoel daarna af met water. Gebruik in de ochtend en avond.
Aqua , Glycerine, Decylglucoside, Perliet, Parfum, Turfextract, Cymbopogon Citratus-extract, Mentha Piperita- Juice , Camellia Sinesnsis-bladextract, Siliciumdioxide, Acrylaten/C10-30 Alkylacrylaat-crosspolymeer, Xanthaangom, Tetranatrium-EDTA, Propyleenglycol, Natriumhydroxide , Calcium , gluconolacton, fenethylalcohol, methylpropaandiol, benzoëzuur, fenoxyethanol, caprylylglycol, natrium
Dankzij deze Mega Smoothing-pasta hoef je niet langer voortdurend naar je kapsel in de spiegel te kijken!
Verwijdert dode huidcellen, maakt de huid glad en verfrist
De crèmevermindert de tekenen van veroudering, maakt de huid elastischer en herstelt het juiste niveau van hydratatie
Haarlamineringsmasker geïnspireerd op de geur van de Tymbark-appelmuntdrank
check_circle
check_circle