- -16%
- Nieuw
- Niet op voorraad

Intensieve, herstellende verzorging voor de rijpere, gevoelige huid met tekenen van veroudering en hangende oogleden.
Zorgt voor een 12 uur lang mat huideffect met een satijnen finish
Het product zorgt voor een 12 uur lang effect van een matte huid met een satijnen finish. Maakt optisch glad, vermindert de zichtbaarheid van poriën en egaliseert de huidtint. Rijke actieve ingrediënten hydrateren en zorgen voor draagcomfort de hele dag. De plastic consistentie verstopt de poriën niet en is bestand tegen vocht en zweet. My Skin Icon is een nieuwe dimensie van mat, die ondanks ego dekking en duurzaamheid indruk maakt met zijn niet voor de hand liggende afwerking.
Breng de juiste hoeveelheid concealer aan op geselecteerde delen van het gezicht en meng.
AQUA , ISODECANE, DIMETHICONE, PEG-10 DIMETHICONE, TALC, BUTYLEENGLYCOL, TRIMETHYLSILOXYSILICAAT, VINYL DIMETHICONE/METHICONE SILSESQUIOXAAN CROSSPOLYMEER, BOORNITRIDE, GLYCERINE, SILICA DIMETHYL SILYLAAT, NYMPHAEA CAERULEA BLOEMEXTRACT, NEL UMBO NUCIFERA BLOEMEXTRACT, NATRIUMCHLORIDE, MAGNESIUM , DISTEARDIMONIUMHECTORIET, PROPAANDIOL, DIMETHICONE CROSSPOLYMEER, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, PROPYLEENCARBONAAT, ALUMINIUMHYDROXIDE, PARFUM, FENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERINE, [+/-: CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 7 7499]. De volledige, actuele INCI-samenstelling vindt u altijd op de verpakking.
Intensieve, herstellende verzorging voor de rijpere, gevoelige huid met tekenen van veroudering en hangende oogleden.
Een natuurlijke deodorant op basis van mineralen die geurtjes voorkomt. Het is de perfecte keuze voor mensen met een gevoelige huid of die een volledig natuurlijk alternatief willen
Langdurige dekkende vloeistof met geleidelijke dekking en een fluweelzachte, matte finish
Het effect van sappige, gezonde lippen het hele jaar door – net als na het eten van het allerlekkerste fruit in de lente!
check_circle
check_circle