- Niet op voorraad
macadamia -olie is geschikt voor alle huidtypes, vooral de droge, gevoelige en rijpe huid.
Nacomi macadamia-olie zonder geur voedt en regenereert perfect de beschadigde huid van het hele lichaam. Gewaardeerd in de strijd tegen striae en cellulitis, wanneer de huid hydratatie, elasticiteit en stevigheid nodig heeft. Regenereert beschadigd, vermoeid en droog haar, kalmeert irritaties na het zonnebaden. Een perfecte aanvulling als aanvulling op lotions, crèmes, maskers en conditioners.
Voor de verzorging van een droge huid met cellulitisproblemen heeft het antirimpeleigenschappen. Perfect voor een ontspannende massage.
Masseer macadamia-olie op het deel van het lichaam dat regeneratie of hydratatie nodig heeft, afhankelijk van de behoeften.
100% Macadamia (Macadamia ternifolia) palmitoleïnezuur (omega 7).
macadamia -olie is geschikt voor alle huidtypes, vooral de droge, gevoelige en rijpe huid.
Versterkt de nagels intensief
Maziajki 2in1 shampoo en wasmiddel met de geur van koekjes-vanille-ijs reinigt, hydrateert, verzacht en vergemakkelijkt het kammen zonder de huid uit te drogen.
check_circle
check_circle