- -18%
Lichte crème voor de vette, gecombineerde en normale huid. Hydrateert, verzacht en reguleert de talgproductie.
Cacaoboterconditioner voor droog en beschadigd haar maakt het glad, vergemakkelijkt het kammen, hydrateert zonder te verzwaren en herstelt de elasticiteit en glans van het haar
Cocoa Butter Smoothing Conditioner is een product voor de dagelijkse verzorging van droog, dof, verzwakt en moeilijk doorkambaar haar. Dankzij cacaoboter en provitamine B5 (D-panthenol) maakt de conditioner het haar intensief glad van wortel tot punt, voorkomt uitdroging en verbetert de elasticiteit, zonder de lokken te verzwaren. Het haar wordt weer zacht, glanzend en ziet er gezond en verzorgd uit.
ACTIE
✔ Maakt het haar over de gehele lengte glad
✔ Voorkomt klitten en vergemakkelijkt het kammen
✔ Hydrateert en beschermt tegen uitdroging
✔ Zorgt voor langdurige zachtheid en natuurlijke glans
✔ Verzwaart zelfs dun en delicaat haar niet
ACTIEVE INGREDIËNTEN
✔ Cacaoboter - verzorgt, verzacht en beschermt tegen overmatig vochtverlies
✔ Provitamine B5 (D- panthenol ) – dringt door in de haarstructuur, geeft het elasticiteit en beschermt de hoofdhuid tegen uitdroging
Breng een kleine hoeveelheid conditioner aan op gewassen, vochtig haar. Verdeel gelijkmatig, laat 5 minuten inwerken en spoel grondig uit. Gebruik naar behoefte – tweemaal daags aanbrengen is niet nodig.
Aqua (water), cetearylalcohol, cetrimoniumchloride, dimethicone, isopropylmyristaat, guarhydroxypropyltrimoniumchloride, Theobroma Cacao (cacao) boter, panthenol, natriumbenzoaat, parfum (geurstof), citroenzuur. De volledige, actuele INCI-samenstelling si altijd op de verpakking.
FAQ – VEELGESTELDE VRAGEN
✔ Voor welk haartype is de conditioner bedoeld?
Voor droog, beschadigd en broos haar, na kappersbehandelingen.
✔ Verzwaart de conditioner het haar?
Nee, de formule is ontworpen om het haar glad te maken zonder het te verzwaren.
✔ Kan het dagelijks gebruikt worden?
Ja, de conditioner is geschikt voor dagelijkse verzorging, dus na elke haarwasbeurt.
✔ Verbetert het het ontklitten?
Ja, het maakt het kammen aanzienlijk gemakkelijker en zorgt ervoor dat de haren minder in de knoop raken.
✔ Is het product veganistisch?
Ja, volgens de verklaring van de fabrikant bevat het geen ingrediënten van dierlijke oorsprong.
Lichte crème voor de vette, gecombineerde en normale huid. Hydrateert, verzacht en reguleert de talgproductie.
Olijfgezichtscrème - een lichte formule met olijf- en sheaboter hydrateert, regenereert en beschermt perfect
Deze handcrème met Illipe-boter hydrateert intensief en versterkt de huidbarrière van je handen. Veganistisch, si en verzacht irritatie.
peeling met geitenmelk maakt de huid glad, exfolieert en verzacht. Bevat papaïne, olijfolie en geitenmelkproteïnen. Perfect voor de nacht.
check_circle
check_circle