- -70%
- OUTLET
De vitaminebasis bouwt perfect op en egaliseert de nagelplaat
Een charmante collectie, vol sensuele kleuren gerangschikt in een intrigerend geheel. Een clash van sensuele pastelkleuren roze, marsepein, hemelsblauw en grijs gecombineerd met sterk rood. Het is aan jou of je kiest voor een manicure in verzadigde, karmijnrode kleuren of voor etherische, melkachtige kleuren die voorbehouden zijn aan echte dromers. De meest modieuze en meest gekozen kleuren in een unieke samenstelling van verleidelijke kleuren. Welke zal je handen kleden?
Pink Dress is een rokerig roze in warme tinten. Een extreem rustige kleur voor liefhebbers van rustige manicure. Perfect voor een zakelijke look en wanneer je niet wilt opvallen met felle kleuren.
Wat onderscheidt MollyLac poetsmiddelen?
Gebruik:
De vitaminebasis bouwt perfect op en egaliseert de nagelplaat
Deze gel kan een perfecte aanvulling zijn op de dagelijkse lichaamsverzorging
Ziaja Rose Anti-rimpel Nachtcrème met wilde rozenboter en hyaluronzuur. Hydrateert, verzacht en verstevigt. Voor de rijpere huid.
Voedende gezichtscrème voor dag en nacht. Veganistisch, regenererend, gladmakend en hydraterend. Met sheaboter, oliën en squalaan.
check_circle
check_circle