- -18%
- Niet op voorraad

Multivitamine oogcrème met vitamine C, PHA en hyaluronzuur. Hydrateert, verzacht en verheldert. Voor de rijpere huid. Veganistisch, 95% natuurlijk.
De regenererende en hydraterende gezichtscrème is de perfecte oplossing voor de huid die intensieve voeding en hydratatie nodig heeft
De regenererende en hydraterende gezichtscrème met Aloe Vera en Shea Butter is de perfecte oplossing voor de huid die intensieve voeding en hydratatie nodig heeft. De unieke formule op basis van natuurlijke actieve ingrediënten, zoals Aloë Vera, Shea Butter en een complex van natuurlijke lipiden met vitamine A, regenereert, verzacht en herstelt de gezonde glans van de huid. Diepe hydratatie wordt verzorgd door Aloë Vera, bekend om zijn unieke eigenschappen om vocht in de huid vast te houden. Het is rijk aan voedingsstoffen, stimuleert de celregeneratie en verbetert de elasticiteit van de huid, waardoor de frisheid en zachtheid wordt hersteld. Shea Butter is een natuurlijk ingrediënt met intens voedende en beschermende effecten. Regenereert, hydrateert en verzacht de huid effectief, terwijl het een barrière vormt tegen schadelijke externe factoren, zoals UV-straling. Het complex van natuurlijke lipiden met vitamine A ondersteunt de natuurlijke vernieuwing van de huid, verbetert de stevigheid, elasticiteit en zorgt voor een liftend effect, waardoor de huid er jonger en stralender uitziet.
Effecten van het gebruik van de crème:
- Intensieve hydratatie en diepe voeding van de huid,
- Verzacht en herstelt de elasticiteit,
- Zichtbaar stevigere en strakkere huid,
- Bescherming tegen uitdroging en schadelijke omgevingsinvloeden.
De crème heeft een lichte, aangename consistentie die snel wordt si zonder de huid te belasten, en regelmatig gebruik herstelt het comfort en de gezonde uitstraling. Perfect voor de dagelijkse verzorging van alle huidtypes, vooral de droge en vochtarme huid.
Breng de crème met cirkelvormige bewegingen aan op de gereinigde huid. Gebruik twee keer per dag - 's morgens en' s avonds..
Aqua (water), vaseline, glycerine, butyrospermum parkii (shea) boter, polyglyceryl-3 methylglucose distearaat, decylolaat, cetylalcohol, glycerylstearaat, paraffinum liquidum (minerale olie), glycine sojaolie (sojabonen), hydroxyacetofenon, aloë barbadensisblad Juice , Retinylpalmitaat, Helianthus Annuus (zonnebloem) zaadolie, tocoferol, methylparaben, kaliumsorbaat, natriumbenzoaat, parfum (geur). De volledige, actuele INCI-samenstelling vindt u altijd op de verpakking.
Multivitamine oogcrème met vitamine C, PHA en hyaluronzuur. Hydrateert, verzacht en verheldert. Voor de rijpere huid. Veganistisch, 95% natuurlijk.
Acai Berry Protective and Soothing Cream SPF10 hydrateert, verzacht en beschermt de huid tegen vrije radicalen, waardoor deze er weer gezond en stralend uitziet.
Gezichtspeelinggel – veganistische formule voor de vette en gecombineerde huid. Reinigt de poriën, vermindert talg, heeft antibacteriële en exfoliërende eigenschappen.
Actief serum met een waterige, lichte consistentie
Yego Sensitiv shampoo versterkt en verfrist het haar van mannen, reinigt effectief de hoofdhuid en zorgt voor een gezonde uitstraling en comfort zonder irritatie.
Een masker met een regenererende, voedende en hydraterende werking, verrijkt met avocado-extract, heeft een intensieve werking op de huid.
Kokosnoothandcrème met kokoslipiden en koolzaadolie. Regenereert, hydrateert en versterkt de nagels.
check_circle
check_circle