- Niet op voorraad

Zachte reiniging en intensieve regeneratie voor haar dat herstel nodig heeft.
Naturella Camomile Classic Nacht Maandverband met Vleugels is ontworpen om bescherming te bieden tegen doorlekken tijdens de slaap en bij hevig bloeden. Naturella nachtverbanden zijn 40% breder dan standaard maandverbanden voor een nog betere bescherming.
Naturella Classic Camomile geurende maandverbanden zijn geschikt voor een effectieve bescherming van de tere intieme zone tegen vocht. Dermacrem droge balsem, die geleidelijk vrijkomt bij contact met de huid, verzorgt deze zachtjes en kalmeert huidirritaties. Tegelijkertijd geeft de geurcompositie een subtiele geur van kamille vrij. De katoenachtige hoes zorgt voor een optimaal draagcomfort en het extreem absorberende inzetstuk van natuurlijke vezels absorbeert effectief menstruatievloeistoffen.
Belangrijk is dat Naturella Classic Night maandverbanden (7 stuks) verpakt zijn in individuele folie, wat zorgt voor meer hygiëne tijdens opslag en ervoor zorgt dat je altijd het benodigde product bij je hebt, vooral tijdens hevig bloeden.
Bescherming tegen vocht en lekkage tijdens de menstruatie, vooral 's nachts.
7 stuks
Zachte reiniging en intensieve regeneratie voor haar dat herstel nodig heeft.
Deze Sensitive gezichts- en lichaamswasgel reinigt, hydrateert en verzacht de gevoelige huid en voorkomt uitdroging en ruwheid al tijdens het baden.
check_circle
check_circle