- -16%
De conditioner hydrateert het haar intensief, vergemakkelijkt het kammen, voorkomt kroezen, geeft glans en zachtheid, versterkt het haar en vergemakkelijkt het stylen.
Eau de parfum voor mannen geïnspireerd op de iconische YVES SAINT LAURENT Y-geur
Eau de parfum voor mannen geïnspireerd op de iconische geur YVES SAINT LAURENT Y*. Made in Lab 58 is perfect voor zelfbewuste mannen die hun persoonlijkheid willen benadrukken. Deze geur combineert frisheid en verleiding, perfect voor zowel dagelijks gebruik als avonduitjes. Dit houtachtige aromatische herenparfum begint met frisse bergamot, die citrusenergie aan de geur toevoegt. In het hart van de compositie zijn tonen van gember, munt, citroen, viooltjesbladeren, appel en salie met elkaar verweven, waardoor een harmonieuze mix van aroma's ontstaat. Basisnoten van amber, muskus en cederhout geven de geur een solide en duurzame basis. Deze Yves Saint Laurent Y-vervanger is een perfecte keuze voor mannen die waarde hechten aan elegantie en een uniek karakter. Ongeacht de gelegenheid zal deze geur je zelfvertrouwen en persoonlijkheid benadrukken.
Opmerkingen:
Topnoten: aldehyden, bergamot, gember, munt, citroen
Hart: viooltjesblad, appel, salie, ananas, geranium
Basis: amber, muskus, ceder, wierook, balsemspar, vetiver
*de naam van het parfum en de fabrikant zijn geregistreerde handelsmerken, uitsluitend gebruikt voor informatie- en vergelijkingsdoeleinden. Alle rechten zijn voorbehouden. De volledige, actuele INCI-samenstelling vindt u altijd op de verpakking.
**Wij accepteren geen klachten gebaseerd op de subjectieve ontevredenheid van de klant over de geur van parfum, de duurzaamheid ervan of het persoonlijke gevoel. De keuze van het parfum hangt af van individuele geurvoorkeuren, en verschillen in hun duurzaamheid kunnen het gevolg zijn van verschillende huidtypes.
De conditioner hydrateert het haar intensief, vergemakkelijkt het kammen, voorkomt kroezen, geeft glans en zachtheid, versterkt het haar en vergemakkelijkt het stylen.
Hydraterende shampoo voor de hoofdhuid
Intensief revitaliserende shampoo
Crème voor kinderen vanaf de eerste levensdag hydrateert, smeert en beschermt de huid intensief, versterkt de opperhuidbarrière en verzacht irritaties na het baden en wandelen
Gezichtspeelinggel – veganistische formule voor de vette en gecombineerde huid. Reinigt de poriën, vermindert talg, heeft antibacteriële en exfoliërende eigenschappen.
check_circle
check_circle