- Niet op voorraad

Biedt effectieve 48 uur bescherming
Perfect om de waterlijn van het oog te verhelderen
Automatisch krijt. Dankzij de universele kleuren wordt het veel gebruikt in gezichtsmake-up. Perfect om de waterlijn van het oog op te fleuren, waardoor de look er fris uitziet. Het kan ook met succes worden gebruikt in klassieke make-up - als eyeliner. Om de lippen optisch te vergroten, raden we aan om de lipcontour met een krijtje te tekenen en zachtjes over het product te wrijven.
Slijp het oogpotlood voor het aanbrengen om een precieze lijn te krijgen. Breng de tint van uw keuze aan op het onderste en/of bovenste slijmvlies. Het 12H oogpotlood kan ook laag op de wimpers gebruikt worden.
Ethylhexylpalmitaat, capryl/caprinezuurtriglyceride, ceresine, Cera Microcristallina, polyethyleen, mica, siliciumdioxide, Euphorbia Cerifera Cera, synthetische was, fenoxyethanol, caprylylglycol, tocoferylacetaat, CI 77891, CI 77492, CI 77491.
Biedt effectieve 48 uur bescherming
veganistisch product
90% ingrediënten van natuurlijke oorsprong
Schilt en maakt de opperhuid glad. Het smeert, verzacht en verstevigt. Laat de huid goed verzorgd en geurig achter.
Verenigt perfect de kleur van de huid, verbergt alle onvolkomenheden
Uiterst effectief concentraat met een stabiele vorm van vitamine C
Lipliners, qua kleur afgestemd op Million Dollar lipsticks
check_circle
check_circle