• Mixsoon Centella Toner Pad Verzachtende Gezichtspads 120 stuks

Mixsoon Centella Toner Pad Verzachtende Gezichtspads 120 stuks

€ 22,60
Inclusief belasting

Verzachtende tonerpads met centella asiatica-extract die irritaties kalmeren, de huid hydrateren en de huidregeneratie ondersteunen.

Bestel vandaag vóór 14:30 en je ontvangt je bestelling de volgende werkdag.

Laatste items in voorraad

Mixsoon Centella Toner Pad Verzachtende Gezichtspads 120 stuks

Verzachtende en hydraterende tonerpads, speciaal ontwikkeld voor de dagelijkse verzorging van een gevoelige, geïrriteerde en onzuivere huid. De pads zijn gemaakt van een delicate stof en doordrenkt met een kalmerende essence die de huid helpt te herstellen en in balans te brengen. De verpakking bevat 120 pads die gemakkelijk in tweeën te delen zijn, waardoor ze eenvoudig op verschillende delen van het gezicht aan te brengen zijn. Een pincet is ook inbegrepen voor hygiënisch gebruik. De pads zijn samengesteld met centella asiatica-extract, dat regenererende, ontstekingsremmende en kalmerende eigenschappen heeft. Dit ingrediënt helpt roodheid te verminderen en de huid in balans te brengen. De toevoeging van allantoïne kalmeert en verzacht de huid, terwijl betaïne zorgt voor langdurige hydratatie en helpt de vochtbalans te behouden. De pads kunnen zowel als dagelijkse toner als als tonermasker worden gebruikt, door ze een paar minuten op de huid te laten zitten.

ACTIE

✔ Verstevigt en verfrist de huid

✔ Verzacht irritatie en roodheid

✔ Hydrateert en verzacht de huid

✔ Ondersteunt huidregeneratie

BELANGRIJKSTE INGREDIËNTEN

✔ Extract van Aziatische waternavel ( Centella Asiatica ) – heeft een kalmerende, ontstekingsremmende werking en ondersteunt de huidregeneratie.

✔ Allantoïne – verzacht irritaties en maakt de huid zacht.

✔ Betaine – hydrateert en ondersteunt de natuurlijke huidregeneratieprocessen.

VOOR WIE

✔ gevoelige huid

✔ geïrriteerde huid

✔ acnegevoelige huid

✔ huid die behoefte heeft aan verzachting en hydratatie

HOE TE GEBRUIKEN

Na het reinigen, dep je je huid zachtjes met een wattenschijfje. Je kunt het wattenschijfje ook 10-15 minuten op de gewenste plek laten zitten voor een tonifiërend masker. Verwijder het wattenschijfje en dep de resterende essence in je huid. Breng vervolgens een serum of crème aan.

SAMENSTELLING (INCI)

Aqua , dipropyleenglycol, butyleenglycol, glycerine, 1,2-hexanediol, betaïne, ethylhexylglycerine, xanthaangom, natriumfytaat, allantoïne, citroenzuur, Centella Asiatica-extract, tocoferol. De volledige, actuele INCI-samenstelling si altijd op de verpakking.

FAQ – veelgestelde vragen

✔ Kunnen de pleisters dagelijks gebruikt worden?

Ja, ze zijn bedoeld voor de dagelijkse huidverzorging.

✔ Zijn ze geschikt voor de gevoelige huid?

Ja, ze bevatten verzachtende ingrediënten die irritatie helpen verminderen.

✔ Kunnen ze als masker gebruikt worden?

Ja, laat het wattenschijfje 10-15 minuten op de huid liggen.

✔ Helpen maandverbandjes tegen acne?

Ja – extract van Aziatische waternavel heeft ontstekingsremmende eigenschappen en ondersteunt huidregeneratie.

✔ Zijn de maandverbanden hygiënisch in gebruik?

Ja, de verpakking bevat een pincet om de pleisters gemakkelijker te verwijderen.

  • Op voorraad
    slechts een paar over
  • EAN
    8809732912665
Gratis bezorging Bij het voldoen aan de promotievoorwaarden
Bliksemsnelle service en snelle verzending
Verrassing Bij elke bestelling
Loading...
group_work Cookie toestemming