- -€ 1,30
- TOPDEAL
Verfris je haarkleur met toner voor bruin haar
2in1 borstel voor het wassen van het haar en het masseren van de hoofdhuid
De 2in1 paarse haarwas- en hoofdhuidmassageborstel is een veelzijdig hulpmiddel dat effectieve haarreiniging combineert met een ontspannende hoofdhuidmassage en uitgebreide verzorging biedt. De borstel is gemaakt van hoogwaardige, zachte siliconen en is zacht voor de huid en het haar en tegelijkertijd effectief in het verwijderen van onzuiverheden en overtollig talg. Het ergonomische ontwerp en de flexibele knobbeltjes maken het comfortabel in gebruik, en de massage stimuleert de bloedcirculatie, ondersteunt een gezonde haargroei en verbetert de conditie van de hoofdhuid.
Verfris je haarkleur met toner voor bruin haar
Marshmallow Handcrème hydrateert, verzacht en omhult de handen intensief met een marshmallowgeur. Veganistische formule met 94% natuurlijke ingrediënten.
Ziaja Cacaoboter Vegan Emulsie - hydrateert intensief, verzacht en ondersteunt een natuurlijke bruine kleur. Ideaal voor de normale en droge huid.
check_circle
check_circle