• Nature Queen Mango Body Butter - Mandarijn 150 ml

Nature Queen Mango Body Butter - Mandarijn 150 ml

€ 8,40
Inclusief belasting

Bestel vandaag vóór 14:30 en je ontvangt je bestelling de volgende werkdag.

Niet op voorraad

Mango Tangerine Body Butter

De combinatie van mango en mandarijn is een echte vitaminebom voor onze huid. Dankzij de inhoud van sheaboter en zoete amandelolie, hydrateert en voedt het perfect, en maakt het glad, waardoor de huid glans en elasticiteit krijgt. Daarnaast ondersteunt boter de strijd tegen striae en bevat het natuurlijke antioxidanten. Een heerlijke fruitige, exotische geur geeft energie, zelfs op de meest bewolkte dagen.

Perfect voor:
Alle huidtypes, vooral geïrriteerde, droge, doffe huid.

Gebruik:
Verwarm een kleine hoeveelheid in je handen en masseer in cirkelvormige bewegingen. Kan over het hele lichaam worden gebruikt, op een droge of vochtige huid.

Actieve ingrediënten:
Vanilleboter, sheaboter, zoete amandelolie, bijenwas

INCI/Ingrediënten:
Butyrospermum Parkii-boter, Prunus Amygdalus Dulcis-olie, gehydrogeneerde plantaardige olie, glycerylstearaat, Cera Alba, parfum (limoneen, linalool)*

  • EAN
    5902610970917
Gratis bezorging Bij het voldoen aan de promotievoorwaarden
Snelle verzending Zelfs op dezelfde dag
Verrassing Bij elke bestelling
Loading...
group_work Cookie toestemming