- -16%
Verwijdert dode huidcellen
Een uitstekende keuze voor liefhebbers van delicate verzorging
Douchegel met Rose & Almond is een uitstekende keuze voor liefhebbers van delicate verzorging. Dankzij de formule verrijkt met amandelolie wordt de huid glad en geurig. De subtiele geur van rozen heeft een verzachtende werking en de biologisch afbreekbare formule met een op de huid afgestemde pH maakt elk bad tot een unieke ervaring. Voel de schoonheid van natuurlijke verzorging met Rozen- en Amandelolie!
Breng de gel aan op een natte huid, masseer zachtjes en spoel na gebruik grondig af met water.
Aqua , natriumlaurethsulfaat, cocamidopropylbetaïne, PEG-7 glycerylcocoaat, Prunus Amygdalus Dulcis-olie, glycerine, natriumchloride, PEG-3 distearaat, citroenzuur, PEG-40 gehydrogeneerde ricinusolie, PEG-200 gehydrogeneerde glycerylpalmaat, natriumbenzoaat, Benzylalcohol, parfum. De volledige, actuele INCI-samenstelling vindt u altijd op de verpakking.
Verwijdert dode huidcellen
Milde make-upremover voor gezicht en ogen. Verwijdert make-up, hydrateert en verzacht irritaties. Met aloë vera, vitamine E en retinol. Voor de normale en droge huid.
Cocoa Butter Shower Gel reinigt, hydrateert en voedt op milde wijze met cacaoboter en panthenol
Microscrub voor de sauna maakt de huid glad en exfolieert deze, bereidt deze voor op de behandeling en ondersteunt de versteviging dankzij cafeïne en actieve extracten.
check_circle
check_circle