- -12%
- Niet op voorraad

Crème-Concentraat is een regenererende vitaminebom
Veganistisch verhelderend los poeder met HA, koperpeptide en vitamine E geeft een natte skin een glow zonder wit te maken of uit te drogen, voor gezicht en lichaam
De veganistische, ultralichte Wonder Show Maxi Glam combineert make-up met huidverzorging: de lichtreflecterende formule zorgt voor een modieus wet- skin effect, maakt de huid niet wit of droogt deze niet uit, si prachtig met elke huidtint en zorgt voor een stralende, frisse glow - voor elke dag en voor speciale gelegenheden.
ACTIE
✔ Geeft een natuurlijke gloed en het effect van een natte, gezonde huid
✔ Maakt de huidtextuur subtiel glad
✔ Niet-witmakend, niet-uitdrogend en niet-belastend – fijn gemalen formule
✔ Voor gezicht en lichaam; opbouwbaar van subtiele tot intense gloed
EFFECT
✔ Stralende, frisse huid zonder poederigheid
✔ Zijdezachte finish die de glans van je make-up verlengt
✔ Glow aangepast aan koele en warme huidtinten
INGREDIËNTEN / FORMULE-EIGENSCHAPPEN
✔ Hyaluronzuur (natriumhyaluronaat) – hydratatie en comfort
✔ Peptidencomplex ( Copper -1) – ondersteunt regeneratie en stevigheid
✔ Vitamine E (Tocoferylacetaat) – antioxidant en bescherming
✔ Mica + synthetische fluorflogopiet + silica – zachte, egale glans zonder enige deeltjes "zwaarte"
✔ Verzachtende middelen (ethylhexylpalmitaat, polyisobuteen, bis-diglycerylpolyacyladipaat-2, cocos nucifera-olie) – flexibele, niet-uitdrogende finish
Voor een subtiele gloed: strijk met een zachte kwast over de plekken op je gezicht waar je het wilt laten stralen. Voor een intenser effect kun je de bovenkant van je jukbeenderen, cupidoboog en sleutelbeenderen highlighten. Gebruik het product solo of als finishing touch.
Mica, polymethylsilsesquioxaan, synthetisch fluoroflogopiet, silica, ethylhexylpalmitaat, polyisobuteen, bis-diglycerylpolyacyladipaat-2, cocos nucifera-olie, natriumhyaluronaat, fenoxyethanol, tocoferylacetaat, kopertripeptide-1, gehydrogeneerd polyisobuteen, dimethicone, triethoxycaprylylsilane ± CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499. De volledige en actuele INCI-samenstelling staat altijd op de verpakking.
FAQ – Veelgestelde vragen
Is het poeder veganistisch?
✔ Ja, de formule is 100% veganistisch.
Wordt de huid er niet witter door?
✔ Nee – de fijn gemalen, transparante, glanzende formule versmelt met de teint.
Voor gezicht of lichaam?
✔ Voor beide doeleinden – het accentueert perfect de jukbeenderen, cupidoboog en sleutelbeenderen.
Met welke fundamenten werkt het?
✔ Voor de meeste mensen: breng een dunne laag aan en fixeer bij een vette huid eerst de T-zone met een matte poeder.
Crème-Concentraat is een regenererende vitaminebom
Peptide meso-reducer met Spicules Needles™, niacinamide, tripeptide en resveratrol verstevigt, verzacht rimpels, verheldert en hydrateert
Energie, hydratatie en huidversteviging in één product!
Sappige kleur en verzorging zoals na het eten van het lekkerste fruit - het hele jaar door!
Meso-oogcrème met Spicules Needles™, cafeïne en niacinamide verheldert, vermindert donkere kringen en wallen en verzacht rimpels
Super Shiny Laminating Jelly met linnen, een veganistisch haarverzorgingsproduct dat het haar glad maakt, hydrateert, beschermt tegen pluis en breuk en een glanzend effect geeft dat vergelijkbaar is met dat van lamineren.
Intensieve verzorging voor de rijpere huid – stevigheid, gladheid en een egale kleur elke dag
check_circle
check_circle