- Niet op voorraad
Een functionele borstel voor het wassen en masseren van de hoofdhuid, die dagelijkse verzorging combineert met een aangenaam ontspanningsritueel.
Normaliserende gezichtswasgel met glycerine 4% + Hydro Shot B5
Normaliserende gezichtswasgel met glycerine 4% + Hydro Shot B5 is een perfecte oplossing voor zachte en effectieve reiniging van de huid. Het werkt zacht, zonder de natuurlijke hydrolipidenbarrière te verstoren, terwijl het irritaties verzacht en intens hydrateert. Na gebruik van de gel wordt de huid gereinigd, glad en wordt u ondergedompeld in een aangenaam humeur dankzij de subtiele geur van watermeloen en verbena. De unieke formule is gebaseerd op de synergie van ingrediënten als Hydro Shot B5, glycerine, verbena-extract en milde reinigingsmiddelen. Belangrijk is dat het product geen zeep bevat, SLS/SLES/ALS, waardoor het zacht en zelfs geschikt is voor de gevoelige huid. De samenstelling is gebaseerd op 93% ingrediënten van natuurlijke oorsprong, en het product is volledig vegan (100% VEGE ). Geef je huid wat ze echt nodig heeft met deze gel die niet alleen reinigt, ale ook voedt, waardoor je een fris en aangenaam gevoel krijgt.
Breng de gel aan op de vochtige huid van gezicht, hals en decolleté en masseer tot schuim ontstaat. Spoel vervolgens af met warm water.
Aqua ( Water ), cocamidopropylbetaïne, glycerine, Panthenol , aqua (water), citroenzuur, natriumlauroylsarcosinaat, coco-glucoside, glyceryloleaat, decylglucoside, aqua (water), fenoxyethanol, caprylylglycol, polyglyceryl-3-capraat, acrylaten /C10-30 Alkylacrylaat-crosspolymeer, natriumhydroxide, parfum (geur), dinatrium-EDTA, glycerine, verbena officinalis-bladextract, aqua (water). De volledige, actuele INCI-samenstelling vindt u altijd op de verpakking
Een functionele borstel voor het wassen en masseren van de hoofdhuid, die dagelijkse verzorging combineert met een aangenaam ontspanningsritueel.
Een voedende lippenbalsem die de gevoelige huid van je lippen verzorgt
Geeft een aangenaam gevoel van verfrissing
Make-up remover foam voor de gevoelige huid reinigt de huid op milde wijze van make-up en onzuiverheden, hydrateert en verzacht dankzij panthenol, allantoïne en ogentroost
Een ideale oplossing voor mensen met een droge en vochtarme huid
Verlichtende foundation die de uitstraling van de huid herstelt 03 Beige
check_circle
check_circle