- -70%
- OUTLET
Crème SPF 50+ beschermt effectief tegen de zon, hydrateert en verzacht de huid van gezicht, hals en decolleté en vermindert het risico op irritatie en symptomen van fotoveroudering.
Spotless serum Niacinamide 20% is voor gezicht en lichaam
BESCHRIJVING
Spotless Skin Niacinamide 20% Spot serum is voor gebruik op gezicht en lichaam . De actieve ingrediënten zijn aanwezig in een geconcentreerde dosis, waardoor hun effect direct merkbaar is. De formule is verrijkt met een concentratie van 20% niacinamide. Het heeft een verhelderend en ontstekingsremmend effect , terwijl het de structuur van de opperhuid glad maakt. In combinatie met azeloglycine, alfa-arbutine en vitamine C vermindert het effectief elke verkleuring.
Dankzij het regelmatige gebruik van het gezichts- en lichaamsserum Spotless Skin zult u betoverende effecten opmerken. Gebruik het als een avondbehandeling en laat het de hele nacht intrekken. Het wordt aanbevolen voor mensen met verkleuring, hyperpigmentatie of littekens.
Aandacht! Combineer het Spotless Skin serum niet met producten die retinol of AHA , BHA- of PHA -zuren bevatten.
HOE TE GEBRUIKEN
Lokaal of op een gepigmenteerd deel van het gezicht en lichaam aanbrengen. Masseer zachtjes en laat het volledig intrekken. Gebruik voor het aanbrengen van crème/olie. Vermijd contact met de ogen. Product voor uitwendig gebruik. Niet gebruiken op een beschadigde/geïrriteerde huid. Beschermen tegen kinderen. Stop het gebruik als er bijwerkingen optreden. Niet gebruiken met andere preparaten die AHA-, BHA- en PHA-zuren bevatten. Tijdens de behandeling is het noodzakelijk om overdag crèmes met een SPF 50-filter te gebruiken.
SAMENSTELLING
Aqua , niacinamide, glycerine, ascorbylglucoside, kaliumazeloyldiglycinaat, alfa-arbutine, trehalose, natriumcitraat, natriumhydroxypropylzetmeelfosfaat, gehydrolyseerd gistextract, gehydrolyseerde glycosaminoglycanen, natriumhyaluronaat, Hyaluronic Acid , gehydrolyseerd hyaluronzuur, natriumhyaluronaat kruispolymeer, polyglucuronzuur , lecithine, cetylhydroxyethylcellulose, dehydroazijnzuur, xanthaangom, cellulose, hectoriet, propaandiol, kaliumsorbaat, natriumbenzoaat, ethylhexylglycerine, Raspberry , benzylglycol, benzylalcohol.
Crème SPF 50+ beschermt effectief tegen de zon, hydrateert en verzacht de huid van gezicht, hals en decolleté en vermindert het risico op irritatie en symptomen van fotoveroudering.
Verwijdert grijze kleur en tekenen van stress, verheldert en egaliseert de huid
Twee-fase make-up remover verwijdert waterproof make-up zonder irritatie, laat geen vettig laagje achter en si geschikt voor gevoelige ogen en contactlenzen.
check_circle
check_circle