- -18%
Ziajka zachte 2-in-1 gel voor lichaam en haar voor kinderen vanaf 6 maanden reinigt zachtjes, hydrateert de huid en vergemakkelijkt het kammen van het haar
Flexi Base is een innovatieve rubberen hybride basis, flexibel en eenvoudig aan te brengen
Flexi Base is een innovatieve rubberen hybride basis, flexibel en eenvoudig aan te brengen. Het egaliseert en bouwt de nagelplaat perfect op, waardoor deze tot 5 mm kan worden verlengd. Deze universele basis beschermt en versterkt de natuurlijke nagelplaat, vooral bij zwakke, dunne en broze nagels. De middeldikke consistentie maakt een nauwkeurige applicatie mogelijk, verspreidt zich niet over de nagelriemen en dankzij de uitstekende zelfnivellerende eigenschappen kunt u de perfecte nagelvorm bereiken. Flexi Base is niet alleen een basis, ale ook een 2-in-1 product dat kan dienen als basis voor gekleurde lak. Benadrukt de intensiteit van pastelkleurige, klassieke en neon-hybride vernissen. Het kan ook alleen worden gebruikt, waardoor een natuurlijk nageleffect ontstaat; zet het gewoon vast met een toplaag
Breng de base aan op de voorbereide (matte en ontvette) nagelplaat en hard uit in een UV/ LED lamp gedurende min. 3 minuten. 60 sec.
De volledige, actuele INCI-samenstelling vindt u altijd op de verpakking
Ziajka zachte 2-in-1 gel voor lichaam en haar voor kinderen vanaf 6 maanden reinigt zachtjes, hydrateert de huid en vergemakkelijkt het kammen van het haar
Intensief voedend masker dat de huid regenereert en hydrateert
Intyma Melon reinigt op milde wijze, versterkt de natuurlijke barrière van de slijmvliezen, verzacht irritaties en zorgt voor langdurige frisheid met de geur van exotische meloenen.
Professionele nagelconditioner met zijdeproteïnen – een intensieve behandeling die de nagels versterkt en de groei versnelt. Versterkt, regenereert en beschermt zwakke, dunne en broze nagels in slechts 10 dagen.
check_circle
check_circle