- Niet op voorraad

Peeling maakt de huid glad, reinigt de poriën en verheldert
Mist met biologisch sinaasappelfruitwater en stamcellen voor een verfriste en stralende huid
BESCHRIJVING
strong
normal ;text-align:justify;"> De lijn geparfumeerde body mists van Apis zal je verrassen met de sensualiteit en uniciteit van geuren. Geparfumeerde mists kunnen op het hele lichaam worden gebruikt. Een bijkomend voordeel van de mists is een handige, verpakking die gemakkelijk in een handtas of rugzak past. Dermatologisch getest.
Mist met biologisch sinaasappelfruitwater en stamcellen zal je huid verfrist en stralend maken. De formule van de cosmetica is verrijkt met veel voedende actieve ingrediënten. De mist bevat: sinaasappelfruitwater, sinaasappelstamcellen, hyaluronzuur, aloë vera-extract. Hyaluronzuur zorgt voor intense hydratatie. Aloë-extract verbetert de elasticiteit van de huid. Bovendien heeft dit ingrediënt antibacteriële eigenschappen.
De mist is ideaal voor alle huidtypes. Het product heeft een delicaat sinaasappelaroma dat ontspant en ontspant. Probeer ook eens de andere Home Terapis nevels!
HOE TE GEBRUIKEN
Sluit je ogen en spray op je gezicht of lichaam.
SAMENSTELLING
Aqua ( Water ), Citrus Aurantium Dulcis Fruitwater, Glycerine, Citrus Aurantium Dulcis ( Orange ) Eeltkweekextract, natriumhyaluronaat, Aloe extract, fenoxyethanol, caprylylglycol, PEG-40 gehydrogeneerde ricinusolie, parfum (geur).
Peeling maakt de huid glad, reinigt de poriën en verheldert
Regelmatig gebruik kan de elasticiteit van de huid helpen verbeteren, rimpels verminderen en de huid een gezond uiterlijk geven
Ananasconditioner met cafeïne voedt, verzacht en regenereert het haar, waardoor het zacht, glanzend en heerlijk ruikend naar tropische ananas wordt
Reinigende anti-acnepleisters zijn een modern product dat is ontworpen voor de gecombineerde, vette en acnehuid
check_circle
check_circle