• Ma:nyo Moisturizing Mist met Bifida Ferment 120 ml

Ma:nyo Moisturizing Mist met Bifida Ferment 120 ml

€ 22,60
Inclusief belasting

Mist met probiotica, peptiden, ginseng en paddenstoelencomplex hydrateert intensief, versterkt de huidbarrière, maakt de huid glad en verzacht deze, ook over make-up heen

Bestel vandaag vóór 14:30 en je ontvangt je bestelling de volgende werkdag.

Laatste items in voorraad

Ma:nyo Moisturizing Mist met Bifida Ferment 120 ml

Een hydraterende en versterkende probiotische mist die het comfort van directe verfrissing combineert met een verzorgende barrière en de eerste tekenen van veroudering. De kern van de formule si Bifida Ferment Lysate – een postbioticum dat het microbioom en de regeneratie ondersteunt, de huidreactiviteit vermindert en irritatie de hele dag verzacht. De samenstelling wordt aangevuld met peptiden (waaronder Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Dipeptide-10, Copper Tripeptide-1) met gladmakende en elastische eigenschappen, evenals ginsengextract en een paddenstoelencomplex (Shiitake, Phellinus, Trametes) – rijk aan antioxidanten, ondersteunen ze de bescherming tegen oxidatieve stress en huidaandoeningen. Natriumhyaluronaat, panthenol en allantoïne zorgen voor hydratatie en verzachting, waardoor de huid zacht, soepel en comfortabel aanvoelt. De mist is perfect voor gebruik na het reinigen, tussen huidverzorgingsroutines door en over make-up – wanneer je huid een dosis hydratatie en verfrissing nodig heeft.

ACTIE

✔ Hydrateert en verzacht direct de hele dag door

✔ Versterkt de barrière en ondersteunt het microbioom (Bifida lysaat)

✔ Maakt de huid glad en verbetert de elasticiteit (peptiden)

✔ Antioxidante ondersteuning voor de huid (ginseng, paddenstoelen)

EFFECT

✔ Zachte, vochtrijke en kalmere huid

✔ Een subtiel plump effect en een frisse, gezonde uitstraling

✔ Minder ongemak en strakheid na het wassen/airco

ACTIEVE INGREDIËNTEN

✔ Bifida Ferment Lysate – barrièreondersteuning, kalmerend, regeneratie

✔ Peptiden (Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Dipeptide-10, Acetyl Hexapeptide-8, Koper Tripeptide-1) – elasticiteit en gladheid

✔ Paddenstoelencomplex (Shiitake, Phellinus, Trametes) – voeding en antioxidant

✔ Ginseng-extract (Panax Ginseng) – vitaliteit, bescherming tegen vrije radicalen

✔ Natriumhyaluronaat, panthenol, allantoïne – hydraterend en verzachtend

HOE TE GEBRUIKEN

Sluit je ogen en spray de mist vanaf een afstand van 15-20 cm op je gezicht, hals en decolleté. Laat het intrekken of dep het zachtjes in. Gebruik het na het reinigen, tussen de lagen huidverzorging en over make-up om het te verfrissen en poederigheid te verminderen.

SAMENSTELLING (INCI)

Paeonia Albiflora wortelextract, butyleenglycol, Bifida fermentlysaat, Aqua , 1,2-hexanediol, glycerine, acetylhexapeptide-8, adenosine, algine, allantoïne, Aureobasidium Pullulans ferment, cafeïne, Camellia Sinensis bladextract, caprylylglycol, kopertripeptide-1, Corthellus shiitake-extract, Dioscorea opposita wortelextract, epigallocatechinegallaat, Forsythia suspensa fruitextract, glycerylcaprylaat, glycyrrhiza glabra wortelextract, Illicium verum fruitextract, Lactobacillus/pompoenfruitfermentfiltraat, Lactobacillus/sojaboonfermentextract, methylgluceth-20, palmitoyldipeptide-10, palmitoyltripeptide-1, Panax ginseng wortelextract, Panthenol , Phellinus Linteus-extract, Physalis Alkekengi-fruitextract, Scutellaria Baicalensis-wortelextract, natriumhyaluronaat, Trametes Versicolor-extract. De volledige, actuele samenstelling van Inci staat altijd op de verpakking.

FAQ – Veelgestelde vragen

✔ Kan het over make-up gebruikt worden?

Ja, ultra nevel zorgt ervoor dat make-up niet uitloopt en vermindert de poederigheid.

✔ Hoe vaak gedurende de dag gebruiken?

Naar behoefte: na het wassen, op het werk, na de training, op reis – zo vaak als uw huid behoefte heeft aan verfrissing.

✔ Is het geschikt voor de gevoelige huid?

Ja - Bifida Lysate en verzachtende ingrediënten ondersteunen de barrière; breng het product geleidelijk aan en houd de huid in de gaten.

✔ Vervangt de nevel toner?

Misschien gedeeltelijk, ale beschouw het in uw routine als een hydraterende en versterkende stap tussen de toner en het serum/crème.

✔ Laat het een plakkerig residu achter?

Nee, de formule is licht en zorgt ervoor dat uw huid na een tijdje zacht en comfortabel aanvoelt.

  • Op voorraad
    slechts een paar over
  • EAN
    8809656960728
Gratis bezorging Bij het voldoen aan de promotievoorwaarden
Bliksemsnelle service en snelle verzending
Verrassing Bij elke bestelling
Loading...
group_work Cookie toestemming