- -€ 1,00
- TOPDEAL

Maakt het oppervlak van de lippen glad
De lip scrub heeft een vrij dikke en rijke consistentie. Het product zit boordevol voedingsstoffen en ruikt heerlijk zoet. De cosmetica maakt het oppervlak van de lippen glad dankzij suikerdeeltjes. Perfect voor het aanbrengen van lippenstift of lipgloss. Na het aanbrengen worden de lippen verzacht, gladgemaakt en gehydrateerd. De peeling zit in een afgesloten potje en is alleen bedoeld voor uitwendig gebruik. Het product is veganistisch.
Breng een kleine hoeveelheid peeling aan op schone lippen en masseer zachtjes in. Overtollig verwijderen met een wattenschijfje. Geschikt voor dagelijks gebruik.
Sucrose, Paraffinum Liquidum (minerale olie), Cera Microcristallina (microkristallijne was), isohexadecaan, ethyleen/propyleen/styreencopolymeer, butyleen/ethyleen/styreencopolymeer, Simmondsia Chinensis (jojoba) zaadolie, parfum (geur), limoneen, CI 16035
De anti-aging dagcrème is voor 99% gemaakt van natuurlijke ingrediënten
De balsem hydrateert perfect en revitaliseert het lichaam
check_circle
check_circle