- -12%
Ceramide meso- booster met Spicules Needles™ voedt, verstevigt en verzacht de rijpere huid intensief, versterkt de barrière en zorgt voor langdurige hydratatie
Conditioner die de haarschubben sluit
Een conditioner die de haarschubben sluit, speciaal voor haar dat gladheid en glans nodig heeft. De formule op basis van natuurlijke ingrediënten helpt het haar weer glad te maken, vermindert pluis en maakt het kammen gemakkelijker. Geschikt voor gebruik na het wassen van uw haar of als element thuislaminering. Een product met een geur geïnspireerd op Wedel's melkchocolade met aardbei.
Breng de conditioner aan op gewassen, vochtig haar. Verdeel het gelijkmatig over de gehele lengte, laat het een paar minuten intrekken en spoel het daarna grondig af met water.
De volledige, actuele INCI-samenstelling si altijd op de verpakking.
Ceramide meso- booster met Spicules Needles™ voedt, verstevigt en verzacht de rijpere huid intensief, versterkt de barrière en zorgt voor langdurige hydratatie
Handcrème met ucuubaboter hydrateert, regenereert en beschermt intensief de zeer droge huid van de handen, waardoor ze weer zacht en comfortabel aanvoelen.
Dagelijkse verzorging met de geur van zoete mirabellenpruim - verfrissend en verzachtend voor de huid
Lamineringsmasker
Een lichte, veganistische gezichtsreinigingsolie die effectief make-up en onzuiverheden verwijdert zonder de hydrolipidenbarrière te beschadigen.
Het masker maakt het haar los, licht en vol leven
Natuurlijke gezichtsgel met fytosterolen en melkzuur reinigt en hydrateert de huid op milde wijze en verzorgt dagelijks, zelfs de gevoelige huid.
Het SOS masker is een intens voedend product dat het haar onmiddellijk glad maakt
check_circle
check_circle