- Niet op voorraad

Voor een hoofdhuid die op zoek is naar evenwicht
Maakt het haar perfect glad, laat het prachtig glanzen
Een mix van drie oliën, optimaal geselecteerd voor medium poreus haar, voedt en verbetert de elasticiteit van het haar. De heerlijke geur van sappig mangofruit maakt het gebruik van de olie nog aangenamer.
– Amandelolie – semi-penetrerende olie met middelgrote deeltjes, die goed werkt op medium poreus haar. Het maakt het haar zacht, los, glad en glanzend.
– Pruimenolie – met een heerlijk aroma van marsepein. Het is ook een semi-penetrerende olie. Licht, belast het haar niet en geeft ze zachtheid en glans.
- Camelia-olie - rijk aan enkelvoudig onverzadigde omega 9-vetzuren, maakt het haar perfect glad, laat het prachtig glanzen en is zachter en meer gehydrateerd om aan te raken.
1. Breng meer olie aan op ongewassen, droog of vochtig haar. Laat min. 30 minuten, daarna shampoo zoals gewoonlijk.
2. Breng een kleine hoeveelheid olie (1-2 druppels) aan op de punten van gewassen, nog vochtig haar.
3. De olie kan ook op het gezicht en lichaam worden gebruikt.
Prunus Amygdalus Dulcis (zoete Almond ) olie, Prunus domestica (pruim) zaadolie, Camellia Kissi zaadolie, parfum, tocoferylacetaat, hexylkaneel, linalool, geraniol, alfa-isomethylionon, limoneen, citral.
Voor een hoofdhuid die op zoek is naar evenwicht
Deze ingrediënten helpen de teint te revitaliseren en verhelderen
De conditioner heeft een herstellende werking en versterkt de nagelstructuur van binnenuit
Het oliemengsel bestaat uitsluitend uit natuurlijke plantaardige oliën
De 2-in-1 oogschaduw is een multifunctionele cosmetica die een revolutie teweegbrengt in uw oogmake-up
check_circle
check_circle