Barwa Conditioner Amandelmelk Reconstruerend Barwa Naturalna 200 ml

Barwa Conditioner Amandelmelk Reconstruerend Barwa Naturalna 200 ml

€ 4,90
Inclusief belasting
119106

Amandelmelk Conditioner is de perfecte oplossing voor mensen die last si van beschadigd en broos haar.

Bestel vandaag voor 14:30 uur, en je ontvangt je bestelling de volgende werkdag.

0
Aantal

Barwa Conditioner Amandelmelk Reconstruerend Barwa Naturalna 200 ml

Amandelmelk Conditioner is de perfecte oplossing voor mensen die last si van beschadigd en broos haar. De zorgvuldig ontwikkelde formule voedt en herstelt het haar intensief, waardoor het zijdezacht wordt en een gezonde glans krijgt. Het product combineert de kracht van natuurlijke ingrediënten met een uitgebreide verzorging en voldoet zo aan de behoeften van zelfs het meest veeleisende haar. Zoete amandelolie en -extract zijn de belangrijkste actieve ingrediënten van deze conditioner. Dankzij hun filmvormende eigenschappen creëren ze een beschermende barrière op het haaroppervlak, waardoor vochtverlies wordt voorkomen. Amandelolie voorziet het haar van waardevolle vetzuren, vitamine B, en vitamine A, D en E, die de haarpunten effectief versterken en beschermen tegen splijten. Bovendien voorkomt regelmatig gebruik van het product overmatig haarverlies en zorgt het voor een gezonde en sterke uitstraling. De formule is bovendien verrijkt met proteïnen die de haarstructuur gladder maken en de gaten in de haarschubben opvullen. Sheaboter hydrateert het haar intensief en beschermt het tegen uitdroging en broosheid. De conditioner is ontwikkeld volgens het PEH-balansconcept (Proteïne, Verzachtende Middelen, Bevochtigingsmiddelen), wat betekent dat het de voedingsstoffen in het haar op een volledige manier in balans brengt. De geur van de conditioner is een delicate, zoete amandelnoot die het verzorgingsritueel nog aangenamer maakt. Na gebruik van het product wordt het haar elastischer, zachter en gemakkelijker te stylen – gewoonweg vol leven en glans!

HOE TE GEBRUIKEN

Breng een kleine hoeveelheid aan op gewassen haar en masseer het zachtjes in. Laat het een paar minuten intrekken en spoel het daarna uit.

SAMENSTELLING

Aqua , Cetearylalcohol, Behentrimoniumchloride, Glycerylstearaat, Prunus Amygdalus Dulcis-olie, Prunus Amygdalus Dulcis-vruchtextract, Butyrospermum Parkii-boter, Gehydrolyseerde tarwegluten, Cetrimoniumchloride, Glycerine, Zea Mays-zetmeel, Xanthaangom, Polyglyceryl-4-capraat, Citroenzuur, Parfum, Linalool, Coumarine. De volledige, actuele INCI-samenstelling staat altijd op de verpakking.

119106
veel

Specifieke referenties

EAN
5905172333121

Barwa Conditioner...

€ 4,90
group_work Cookie toestemming