- -18%

Peeling met gemalen schelpen exfolieert, verzacht en hydrateert de droge huid, waardoor deze zacht, glad en geurig wordt
Geitenmelk bodymilk regenereert en hydrateert intensief de droge huid, maakt glad en voedt dankzij geitenmelkproteïnen en vitamine A en D
Goat Milk bodymilk is een voedende water-in-olie (w/o) emulsie, speciaal ontwikkeld voor de dagelijkse verzorging van de droge, normale en gevoelige huid. Verrijkt met een complex van ingrediënten uit geitenmelk – waaronder eiwitten, lipiden en vitamine A en D – regenereert, verzacht en egaliseert de melk intensief de opperhuid en herstelt zo het comfort, de elasticiteit en de gezonde uitstraling van de huid. Ideaal voor dagelijks gebruik, ook voor een zeer droge huid.
ACTIE
✔ Hydrateert, verzacht en maakt de huid glad
✔ Regenereert de beschadigde laag van de opperhuid
✔ Herstelt elasticiteit en comfort
✔ Vermindert ruwheid en spanningsgevoel
✔ Beschermt tegen vochtverlies en uitdroging
ACTIEVE INGREDIËNTEN
✔ Ingrediëntencomplex van geitenmelk – rijk aan vitaminen, eiwitten en organische zuren, voedt en regenereert de huid
✔ Glycerine en propyleenglycol – binden water in de opperhuid en verbeteren het hydratatieniveau
✔ Sorbitan Sesquioleaat en verzachtende middelen – verzachten en egaliseren de huid
✔ Microkristallijne was - ondersteunt de beschermende barrière
Masseer de juiste hoeveelheid van het product in op de gereinigde huid. Laat het intrekken. Bij een zeer droge huid minstens twee keer per dag gebruiken: 's ochtends en 's avonds.
Aqua (water), isopropylmyristaat, cetearylethylhexanoaat, glycerine, sorbitansesquioleaat, dimethicone, Magnesium , polyglyceryl-3-ricinoleaat, propyleenglycol, geitenmelkextract, Lactobacillus/ Milk /glycine soja (soja) olieferment, cyclodextrine, Cera microcristallina (microkristallijne was), natriumbenzoaat, parfum (geurstof), linalool, citronellol, hexylcinnamal, geraniol, benzylsalicylaat, eugenol, limoneen, coumarine, alfa-isomethylionon, citroenzuur. De volledige, actuele INCI-samenstelling si altijd op de verpakking.
FAQ – VEELGESTELDE VRAGEN
✔ Is de melk geschikt voor een zeer droge huid?
Ja, de w/o-formule en de regenererende ingrediënten werken geweldig voor een extreem droge huid.
✔ Hoe vaak moet ik de melk gebruiken?
Bij een droge huid: dagelijks, en bij een zeer droge huid zelfs twee keer per dag.
✔ Wordt de melk snel opgenomen?
Ja, ondanks de verzorgende formule trekt het product goed in en laat geen vettig laagje achter.
✔ Is het product geschikt voor kinderen?
De melk is niet bedoeld voor kinderen, ale dankzij de milde samenstelling kan het, met toestemming van de ouders, wel door oudere kinderen gebruikt worden.
✔ Is het product veganistisch?
Nee – bevat ingrediënten van zuiveloorsprong (geitenmelk).
Peeling met gemalen schelpen exfolieert, verzacht en hydrateert de droge huid, waardoor deze zacht, glad en geurig wordt
Verhelderend en voedend zwart sheetmasker met gefilterd slakkenslijm
Exfolieert zachtjes dode huidcellen en onthult een frisse en stralende huid
Met zorg gemaakt voor de delicatesse van de vrouwenhuid
Het masker helpt de huid te verfrissen en te reinigen door dode huidcellen te verwijderen.
Ziajka shampoo voor kinderen vanaf 6 maanden wast en hydrateert het haar op een milde manier, voorkomt uitdroging, vergemakkelijkt het kammen en maakt het haar zacht.
Chocolade Miszmasz badgelei creëert een geurig schuim met de geur van pralines, reinigt zachtjes en laat de huid zacht en gevoed achter
check_circle
check_circle