- -18%
- Niet op voorraad

Exfoliërende en gladmakende Peeling
Acai body mousse hydrateert, verzacht en voedt de huid intensief zonder plakkerig aan te voelen. Het herstelt de zachtheid, elasticiteit en stralende uitstraling van de huid.
Veganistische, lichte bodymousse met een satijnen formule, speciaal ontwikkeld voor de dagelijkse verzorging van de gevoelige, droge en doffe huid. De formule op basis van açaibessen, bètaglucaan en hyaluronzuur hydrateert, verzacht en egaliseert de opperhuid intensief. De mousse si , laat geen plakkerig gevoel achter en maakt de huid zijdezacht. Ook aanbevolen voor de verzorging van de "tech neck" - de hals en het decolleté. Açai bodymousse is een voedende verzorging die de huid weer zacht, gehydrateerd en gezond maakt.
ACTIE
✔ Hydrateert en verzacht de huid diep
✔ Verzacht en regenereert de opperhuid
✔ Vermindert het gevoel van ruwheid
✔ Verbetert de huidtint en elasticiteit
✔ Trekt snel in, zonder plakkerig aan te voelen
ACTIEVE INGREDIËNTEN
✔ Acai bessen – antioxidant, verbetert de microcirculatie en de huidtint
✔ Bèta-glucaan – hydrateert intensief en heeft anti-rimpel eigenschappen
✔ Sheaboter - voedt, verzacht en beschermt de huid
✔ Vitamine E - neutraliseert vrije radicalen
✔ Hyaluronzuur – maakt de opperhuid glad en bindt water
Masseer de mousse in op een schone, droge huid en laat het intrekken. Bij een zeer droge huid minstens twee keer per dag gebruiken.
Aqua (water), isopropylpalmitaat, ethylhexylstearaat, glycerine, paraffinum liquidum (minerale olie), glycerylstearaat, PEG-100-stearaat, cetearylalcohol, dimethicone, Butyrospermum parkii (sheaboter), ceteareth-20, tocoferylacetaat, bètaglucaan, Euterpe oleracea-fruitextract, natriumhyaluronaat, natriumpolyacrylaatzetmeel, carbomeer, xanthaangom, fenoxyethanol, methylparabeen, parfum (geurstof), limoneen, linalool, citronellol, coumarine, natriumhydroxide, CI 16035 (FD&C Red nr. 40). De volledige, actuele INCI-samenstelling staat altijd op de verpakking.
FAQ – VEELGESTELDE VRAGEN
✔ Is de mousse geschikt voor de gevoelige huid?
Ja, de samenstelling is speciaal ontwikkeld voor de gevoelige en droge huid.
✔ Kan de mousse elke dag gebruikt worden?
Ja, dagelijks gebruik zorgt voor een optimaal hydratatieniveau.
✔ Trekt de mousse snel in?
Ja – dankzij de lichte, satijnen formule laat het geen vettig laagje achter.
✔ Is de mousse geschikt voor de verzorging van hals en decolleté?
Ja – het heeft een hydraterende en gladmakende werking, ook op de plekken die aangetast zijn door de “tech neck”.
Exfoliërende en gladmakende Peeling
Verbetert de barrièrefuncties van de huid. Herbouwt de natuurlijke lipidenlaag
Nacomi Next Level City is een waterproof gezichtscrème met perzikbladextract, die de huid effectief beschermt tegen oxidatieve stress, UVA- en UVB-straling en vroegtijdige huidveroudering tegengaat
Acai Berry Douchegel met Balsem reinigt, hydrateert en verzacht de huid, zodat deze elke dag zacht en fris blijft.
Goat Milk Creamy Bath Gel reinigt de huid op een milde manier, hydrateert intensief en voedt en verzorgt de huid dankzij geitenmelk en D-panthenol.
Geitenmelk oogcrème hydrateert, verzacht en voedt de huid intensief en voorkomt rimpels en verslapping dankzij de kracht van geitenmelkproteïnen en vitamine A, E en B5
check_circle
check_circle